Strony

niedziela, 31 marca 2019

Testuję z Maltec: Nawilżacz powietrza ultradźwiękowy

Witajcie Kochani!

Kiedy pojawia się sezon grzewczy- obniża się wilgotność powietrza w domu. Niestety niesie to za sobą wiele nieprzyjemnych dla naszego zdrowia konsekwencji. Możemy odczuć przesuszenie skóry, włosów czy śluzówki górnych dróg oddechowych. Niestety dla nas alergików zbyt suche powietrze również nie jest korzystne. Ja, Fabian i najprawdopodobniej również Kinia jesteśmy alergikami. A kiedy powietrze jest zbyt suche, kurz unosi się i wiruje, co jeszcze bardziej uaktywnia dolegliwości związane z alergią.
Dlatego też jak najszybciej chcieliśmy skorzystać z pomocy nawilżacza powietrza, który będzie utrzymywał optymalny poziom wilgotności powietrza w pokoju, gdzie najdłużej przebywamy. Optymalny poziom nawilżenia to 40-60 %. Z pomocą przyszedł nam nawilżacz powietrza ultradźwiękowy model WT-2200 KW od firmy Maltec.
Urządzenie to wykorzystuje ultradźwięki do rozbijania cząsteczek wody i tym samym wytworzenia mgiełki. Mgła jest chłodna i nie musimy obawiać się o przypadkowe oparzenia, gdy znajdujemy się w jej pobliżu.
W skład zestawu wchodzi nawilżacz oraz instrukcja obsługi w języku polskim. Sama obsługa jest dziecinnie prosta i intuicyjna. Wystarczy napełnić zbiornik wodą (zdjąć zbiornik z podstawy, odkręcić zawleczkę, która znajduje się na spodzie i uzupełnić wodą). Kiedy w urządzeniu zabraknie wody- automatycznie się wyłączy, co jest naprawdę dobrym rozwiązaniem.
Dzięki swojemu wyglądowi, oprócz spełniania swojego zadania, staje się również świetnym elementem ozdobnym. Idealnie wpasowuje się do każdego pomieszczenia i przykuwa uwagę.
Nawilżacz ma obrotową pokrywę, więc możemy swobodnie ustawiać strumień mgiełki w dowolnym kierunku. Możemy także regulować moc mgiełki.
Przy regularnym użytkowaniu widzimy ogromną poprawę. Nie mamy uczucia suchości w nosie, a także mniej kichamy. Model, który się u nas pojawił pracuje bardzo cichutko, jest niesamowicie wydajny i zużywa mało energii (23W). Powierzchnia rażenia to 25 m2, a zbiornik ma pojemność 2,2 l.
Polecamy z całego serducha, zwłaszcza alergikom oraz osobom, które szukają cichego, kompaktowego i wydajnego urządzenia do uzupełnienia nawilżenia powietrza w swoim domu.

Nawilżacz do kupienia tutaj: https://maltec.pl/klimatyzert/229-nawlizacz-powietrza-ultradzwiekowy-wt-2200kw.html

Serdecznie dziękuję firmie Maltec za możliwość testu nawilżacza.

Zapraszam do odwiedzenia strony firmy: https://maltec.pl/

Fanpage: https://www.facebook.com/mymaltec/


7 komentarzy:

 1. Jak świetnie się prezentuje :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przydałoby nam się takie urządzenie - szczególnie w pokoju mojej córki.

  OdpowiedzUsuń
 3. No naprawdę fajny. Bardzo ładnie się prezentuje. Ja posiadam w domu https://lifeplanet.pl/oczyszczacz/sharp-ua-hg40e-l i mogę wam go serdecznie polecić to dobrej jakości i wydajny odświeżacz.

  OdpowiedzUsuń
 4. U mnie w mieszkaniu jest bardzo sucho, nawet poniżej 30% spada i też chcę kupić nawilżacz. Ale czytałam, że ultradźwiękowe nie są zalecane. Tutaj w rankingu https://wybierzoczyszczacz.pl/poradniki/zdrowe-nawilzacze-powietrza-ranking/ głównie są ewaporacyjne i ja na taki chcę postawić. Poczytajcie sobie o tym

  OdpowiedzUsuń
 5. A może nawilżacz z wifi? Według mnie super sprawa, można sterować przez telefon. Taki nawilżacz Klarta Humea WiFi na pewno fajnie się sprawdzi.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jakość powietrza w moim domu uległa znacznej poprawie odkąd zacząłem używać nawilżacza powietrza. Wybrałem urządzenie dostępne w sklepie https://oxyshop.pl/.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdą aktywność na moim blogu.
Jestem wdzięczna za każde miłe słowo pozostawione dla mnie:)

Popularne posty