Strony

niedziela, 29 marca 2020

Prezentujemy Wydawnictwo Media Service Zawada: Nowości magazynowe w naszym domku

Witajcie Kochani!

W dzisiejszym poście pokażemy Wam kolejne nowości wśród magazynów dla dzieci. A to wszystko dzięki Wydawnictwu Media Service Zawada.
W naszym domku znalazły się między innymi takie tytuły jak: LOL Surprise! , Shimmer & Shine, Psi Patrol,Winx, Schooby-Doo czy 44 Kociaki. 
Każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego.W większości tytułów oprócz gazety znajdziemy ogrom dodatków i niespodzianek, które zachwycą i malucha i starszaka. Kinga z Fabianem z ochotą otwierali po kolei każde opakowanie i sprawdzali, co tam w środku się kryje.
We wszystkich magazynach odnajdziemy wiele zadań, łamigłówek czy plakatów. Podczas tego przymusowego siedzenia w domu, mamy co robić :) Fabian chętnie czyta wszystkie opowieści, a Kinga słucha uważnie i ogląda każdą stronę. Potem wspólnie rozwiązujemy zadania, pokonujemy labirynty czy kolorujemy. Zagadki, labirynty czy szyfry świetnie rozwijają wyobraźnię i pomagają w poznawaniu otaczającego świata.
Polecamy z całego serducha!
Serdecznie dziękujemy  Wydawnictwu Media Service Zawada za możliwość poznania całego zestawu.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Wydawnictwa: http://www.msz.com.pl/
Książki i magazyny,które przedstawiamy na blogu  od Wydawnictwa MSZ dostępne są również na : https://ksiazeczkibajeczki.pl/Fanpage: https://www.facebook.com/EdituraMSZP/

3 komentarze:

Dziękuję serdecznie za każdą aktywność na moim blogu.
Jestem wdzięczna za każde miłe słowo pozostawione dla mnie:)

Popularne posty