Strony

niedziela, 23 lutego 2020

Prezentujemy produkty ze sklepu SuperGalanteria.pl : MŁODZIEŻOWY PLECAK SPORTOWY DO SZKOŁY EVERHILL

Witajcie Kochani!

W dzisiejszym poście chcielibyśmy z Fabianem pokazać Wam świetnej jakości plecak do szkoły, który jest w naprawdę atrakcyjnej cenie. Trafił on do nas ze sklepu SuperGalanteria.pl, gdzie znajdziecie naprawdę spory wybór plecaków, torebek, portfeli, walizek i innych dodatków dla kobiet, mężczyzn i młodzieży.
Spośród sporej ilości plecaków, wybraliśmy model : HEL17-PCU765 od marki Everhill. Jest to oryginalny plecak młodzieżowy utrzymany w granatowej kolorystyce. Wymiary to: 54 x 29 x 13 cm.
Wykonany został w całości z trwałej kodury w kolorze granatu z modnymi wstawkami ze skóry ekologicznej.
W środku dno również wykończone jest skórą ekologiczną, co gwarantuje większą trwałość na zniszczenia. Na dolnej części plecaka znajduje się odblaskowa lamówka, co mnie jako rodzicowi dodaje pewności, że moje dziecko po zmroku będzie bardziej widoczne. Usztywnienie pleców oraz regulacja szelek są  dowodem na to, że jest to naprawdę dobrej jakości plecak szkolny. Wzór ten ma dwie duże, pojemne przegrody, które pomieszczą sporą ilość książek, zeszytów czy innych przyborów szkolnych.
  Jest jeszcze trzecia, mniejsza kieszonka na drobniejsze rzeczy. Bez problemu zmieszczą się tutaj książki czy zeszyty formatu A4, a pojemność plecaka w litrach wynosi 23.
Oprócz tego, że model ten sprawdzi się w szkole, to również jest to idealny gadżet, by spakować potrzebne rzeczy na trening czy wycieczki. Jest to stylowy plecak sportowy, którym nie pogardzi nawet  największy miłośnik sportów.
Fabian z ochotą nosi ten plecak do szkoły, ale z pewnością będzie on nam towarzyszył podczas rodzinnych wycieczek w góry czy wypadów na łono natury. Polecam!

Nasz plecak możecie zakupić pod tym linkiem: KLIK KLIK
Serdecznie dziękuję firmie SuperGalanteria.pl za możliwość wyboru tego plecaka.

Zapraszam z całego serducha do odwiedzenia strony sklepu, gdzie znajdziecie ogromny wybór plecaków, torebek i dodatków: https://supergalanteria.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/Supergalanteria


3 komentarze:

Dziękuję serdecznie za każdą aktywność na moim blogu.
Jestem wdzięczna za każde miłe słowo pozostawione dla mnie:)

Popularne posty