Strony

niedziela, 9 czerwca 2019

Prezentujemy ubranka od Sisters Hand made: Zestaw bluz dla rodzeństwa

Witajcie Kochani!

W ostatnim czasie jednego dnia jest gorąco i słonecznie, zaś na drugi dzień pochmurno i chłodno. Właśnie w te nieco spokojniejsze dni, dające nieco wytchnienia od skwaru, stawiamy na wygodne ubrania, które nie krępują ruchów dzieciom. Chcielibyśmy wraz z Fabim i Kingą pokazać Wam bajerancki zestaw bluz dla rodzeństwa, który otrzymaliśmy dzięki uprzejmości Pani Natalii, która wraz ze swoją siostrą szyją niebanalne ubrania i kryją się na FB pod nazwą grupy Sisters Hand made. 

Bluzy od razu przypadły do gustu zarówno nam, jak i moim łobuziakom. Najbardziej zależało mi na opinii Fabiego, ponieważ ma już 7 lat i może swobodnie wypowiedzieć się, czy coś mu pasuje czy też nie. Kiedy zobaczył zdjęcie bluz jeszcze w fazie szycia- krzyknął: "O mamo!!! Minecraft!! I nawet dziewczęca wersja jest" :) Od razu wiedziałam, że będzie przeszczęśliwy kiedy paczka pojawi się w naszym domku. Tak też było.
Fabiana wersja jest niebieska z wzorem Minecrafta, którego uwielbia wiele dzieciaczków. Kingi jest różowa z nieco bardziej dziewczęcą wersją i dodatkiem malutkich, czerwonych serduszek. Rękawki oraz dół bluz zakończony jest ściągaczem, który utrzymuje całość na swoim miejscu. Fabiego bluza jest uszyta na 140 cm, a Kingi na 92 cm. Oboje mają nieco zapasu, więc mam nadzieję, że jeszcze na jesień będą pasowały.
Stworzenie duetu bluz dla rodzeństwa to był strzał w dziesiątkę ! Moje Misiaki świetnie się razem prezentują. Bluzy są niesamowicie wygodne i delikatnie się poddają, więc będą idealne na szczuplejsze i pulchniejsze dziecko. Podczas wizyty na sali zabaw, kiedy oboje mieli na sobie Minecraft'owe bluzy, kilkakrotnie mamy pytały się nas, gdzie je kupiliśmy czy też gdzie je można dostać. Zainteresowanie takimi nietypowymi, nietuzinkowymi , nieoklepanymi i wręcz wyjątkowymi ubraniami jest naprawdę ogromne.
Nasze bluzy są już po wielu praniach, a nadal wyglądają jak nowe. Są mięciutkie, nie mechacą się , a kolorki nadal są jak nowe. Jesteśmy absolutnie zachwyceni tym kompletem. Sportowy krój będzie pasował praktycznie do wszystkiego. Polecamy !!!
Serdecznie dziękujemy za zaufanie i przekazanie nam ubranek, które szyte są z perfekcyjną starannością i z głębi serca.

Zapraszam do odwiedzenia grupy facebook'owej Sisters hand made, gdzie znajdziecie cały wachlarz cudowności, od spódniczek, przez bluzeczki, body, po bluzy i sukieneczki w bardzo atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach. Ostrzegam ! Można stracić serduszko i głowę dla tych ubranek :)

Link do grupy na Facebook'u: https://www.facebook.com/groups/2201197346832392/


1 komentarz:

Dziękuję serdecznie za każdą aktywność na moim blogu.
Jestem wdzięczna za każde miłe słowo pozostawione dla mnie:)

Popularne posty