Strony

sobota, 13 kwietnia 2019

Testuję z drogerie Natura: My Secret limitka lakierów do paznokci

Witajcie Kochani!

W tym poście chciałabym podzielić się z Wami moją opinią o limitowanej serii lakierów do paznokci od marki My Secret, która dostępne jest wyłącznie w drogeriach Natura.

NAIL POLISH EDYCJA LIMITOWANA

Nowoczesna, lekka formuła lakieru do paznokci zapewnia jego równomierne rozprowadzenie oraz zapobiega powstawaniu smug. Żywe kolory pozwolą wyróżnić się z tłumu i podkreślić osobowość. Wybierać można spośród trzech duochromów o metalicznych odcieniach lazuru, zieleni i głębokiego fioletu, a także dwóch lakierów mieniących się brokatem. Wszystkie produkty dostępne są wyłącznie w drogeriach Natura oraz na http://www.drogerienatura.pl/.

MOJA OPINIA:

Lakiery kryją się w szklanych buteleczkach pojemności 10 ml. Cena jest bardzo atrakcyjna, bo każdy z kolorków to koszt 10,99 zł. W tej serii znajduje się 5 odcieni. Moją kolekcję zasiliły trzy z nich- 295, 298 oraz 299. Pierwszy z nich to duochrom, natomiast dwa pozostałe to lakiery z ogromną liczbą mieniących się drobinek. Każdy z nich jest przepiękny i rewelacyjnie prezentuje się na paznokciach. Wystarczą dwie cienkie warstwy, by pokryć płytkę jednolitą, mieniącą się taflą.
Szeroki pędzelek dodatkowo uprzyjemnia aplikację. Lakier trzyma się na swoim miejscu bez uszczerbków ok. 4 dni. Jest to dobry wynik moim zdaniem. Po tym czasie powoli się ściera od zewnątrz. Usunięcie lakieru nie sprawia najmniejszego problemu, powłoka ładnie schodzi z pomocą zmywacza. Polecam !!!

Dziękuję serdecznie drogeriom Natura za zaufanie i możliwość poznania wyżej opisanych lakierów.

Zapraszam do odwiedzenia sklepów stacjonarnych oraz :

Strona internetowa drogerii: http://www.drogerienatura.pl

Fanpage drogerii: https://www.facebook.com/drogerienaturapl

1 komentarz:

Dziękuję serdecznie za każdą aktywność na moim blogu.
Jestem wdzięczna za każde miłe słowo pozostawione dla mnie:)

Popularne posty