Strony

wtorek, 12 marca 2019

Prezentujemy Wydawnictwo AMEET: DISNEY UCZY. NAUKA JEST SUPER. KSIĄŻKA ODKRYWCY

Witajcie Kochani!

Dzisiaj wraz z Fabianem pokażemy Wam rewelacyjną książkę, która z pomocą bohaerów z bajki przenosi nas do świata nauki. Jest to książka pt. " DISNEY UCZY. NAUKA JEST SUPER. KSIĄŻKA ODKRYWCY" od Wydawnictwa AMEET.
"Książka odkrywcy" ma 48 stron i jest w twardej okładce. Odbiegając od tematu, jak byłam mała to uwielbiałam właśnie takie wydania w twardej okładce. Wydawały mi się one lepsze i mocniejsze niż tradycyjne. Już na pierwszej stronie znajduje się rodzina Iniemamocnych, którzy są głównymi bohaterami tej książki.
Wraz z rodziną superbohaterów poznajemy między innymi siłaczy i atletów w przyrodzie, dowiemy się co nieco o polu siłowym czy biegunach magnetycznych. Fabian jest nią zachwycony i mówi, że jeszcze bardziej zachęca go to połączenie ciekawostek z Iniemamocnymi. Mnie również bardzo zaciekawiła ta pozycja. Książka ma piękną oprawę graficzną i wiele pouczających, ciekawych informacji związanych z siłami, które posiadają Iniemamocni.
Czy wiecie jakie zwierzęta są zmiennoksztaltne? Lub jakie są technologie rozpoznawania tożsamości? Te i wiele innych tematów poruszonych jest w tej świetnej edycji. Na końcu znajduje się słowniczek najważniejszych pojęć, które kryją się na łamach książki. Naszym zdaniem połączenie nauki z elementami bajki jest super pomysłem, które zachęca dziecko do poznawania otaczającego je świata. Polecamy !!!

Dziękujemy serdecznie Wydawnictwu AMEET za zaufanie i możliwość poznania "Książki odkrywcy".

Zapraszam do odwiedzenia strony internetowej Wydawnictwa : https://www.ameet.pl/

Fanpage: https://www.facebook.com/1fabrykapomyslow/

1 komentarz:

  1. Lubię takie książki, które jednocześnie uczą i bawią. A jak jeszcze są tam postaci z bajek to w ogóle bomba!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdą aktywność na moim blogu.
Jestem wdzięczna za każde miłe słowo pozostawione dla mnie:)

Popularne posty