Strony

piątek, 22 lutego 2019

Prezentujemy Wydawnictwo MARTEL: IDĘ DO SZKOŁY - MOJA PIERWSZA MATEMATYKA

Witajcie Kochani!

Choroby niestety nadal nas nie opuszczają :( Kindze lepiej, za to od wczoraj Fabian bardzo kaszle i dzisiaj dostał kolejny antybiotyk. Musiał zostać w domu, więc miał dużo czasu na gry i zabawy. Aby urozmaicić zabawę, sięgnęliśmy po kolejną świetną pozycję od Wydawnictwa Martel. Kryje się ona pod tytułem: "IDĘ DO SZKOŁY - MOJA PIERWSZA MATEMATYKA".
Książka składa się z 32 stron, a na nich wiele najróżniejszych zadań matematycznych o różnym stopniu trudności. Dzięki tej książeczce mój Fabian ćwiczy dodawanie i odejmowanie do 20, ćwiczy spostrzegawczość oraz kształci umiejętność logicznego myślenia. Na kilku stronach znajdują się także zadania, których celem jest nauka mnożenia i dzielenia liczby przez 2 , jednak te opuszczaliśmy, ponieważ nie szły synkowi za dobrze.
Wiele stron rozwiązaliśmy bez najmniejszego problemu. Wystarczyło tylko, że przeczytałam Fabiemu polecenie i ewentualnie wytłumaczyłam jeszcze raz co i jak ma zrobić i on szybciutko łapał, o co chodzi i zaczął rozwiązywać. Nie spodziewałam się, że poradzi sobie tak dobrze z tak wieloma poleceniami. Jednocześnie jestem bardzo dumna, że mój starszak chce się uczyć, zwłaszcza matematyki, która bardzo go interesuje.
Zadania są bardzo dobrze skonstruowane, a  polecenia napisane prostym językiem. Barwne ilustracje korzystnie wpływają na zainteresowanie zadaniem i pomagają w jego rozwiązaniu. Bardzo polecamy tą książkę wszystkim dzieciom, które rozpoczynają swoją przygodę ze szkołą :)
Książka do kupienia tutaj : https://wydawnictwomartel.pl/ide-do-szkoly-moja-pierwsza-matematyka

Dziękujemy serdecznie Wydawnictwu MARTEL za możliwość poznania tej książeczki.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej wydawnictwa: https://wydawnictwomartel.pl/

Fanpage : https://www.facebook.com/wydawnictwo.martel/

2 komentarze:

Dziękuję serdecznie za każdą aktywność na moim blogu.
Jestem wdzięczna za każde miłe słowo pozostawione dla mnie:)

Popularne posty