Strony

czwartek, 13 grudnia 2018

Prezentujemy Wydawnictwo MARTEL: WIELKA MAPA DINOZAURÓW I ZWIERZĄT PREHISTORYCZNYCH

Witajcie Kochani!

Dzisiaj wraz z Fabianem chcielibyśmy pokazać Wam świetny pomysł na prezent świąteczny dla starszaka, który interesuje się prehistorią lub pasjonuje go rysunek. Jest to "Wielka mapa dinozaurów i zwierząt prehistorycznych", a otrzymaliśmy ją dzięki Wydawnictwu MARTEL.
Mapa w formie kolorowanki to wg mnie jako rodzica rewelacyjny pomysł na naukę poprzez zabawę. Mój Fabi nie przepada za kolorowaniem, ale jak usłyszał, co kryje się we wnętrzu książki, z ochotą złapał za piórnik i zaczął kolorować, jednocześnie pytając mnie o dinozaury. Każdy szczegół dopracowany jest na najwyższym poziomie. Okładka jest twardsza, strony także nie są miękkie, przez co bez problemu się je rozkłada. Jeśli chcecie spędzić czas z dziećmi i przy okazji nauczyć je, bawiąc się i kolorując, sięgnijcie po tą pozycję.
Z pomocą tej książki możemy dowiedzieć się na przykład, gdzie na świecie żyły w przeszłości mamuty czy  tyranozaury. Dziecko kolorując staje się odkrywcą! Rozwija koordynację wzrokowo-ruchową oraz poszerza wiedzę z zakresu geografii, historii czy przyrody. Kolorowanka jest naprawdę imponujących rozmiarów. Zresztą zobaczcie sami :)
Mapa do kupienia tutaj: https://wydawnictwomartel.pl/wielka-mapa-dinozaurow-i-zwierzat-prehistorycznych-1

Dziękujemy serdecznie Wydawnictwu MARTEL za możliwość poznania tej mapy.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej wydawnictwa: https://wydawnictwomartel.pl/

Fanpage : https://www.facebook.com/wydawnictwo.martel/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję serdecznie za każdą aktywność na moim blogu.
Jestem wdzięczna za każde miłe słowo pozostawione dla mnie:)

Popularne posty