Strony

poniedziałek, 6 października 2014

Blogosfera,czyli testowanie z marką Canpol:)

Witajcie Kochani!

Czy wśród nas są Mamy Blogerki? Jeśli tak to na stronie internetowej marki Canpol znajdziecie coś dla siebie:)

Zachęcam do udziału w testowaniu i organizowaniu konkursów z marką. Tutaj możecie się zgłosić: http://canpolbabies.com/pl/blogosfera

Ja się zgłosiłam i zachęcam wszystkie mamy do udziału:)

A tutaj zasady udziału w Blogosferze:

Zasady udziału w Blogosferze Canpol babies

Masz ochotę przetestować nasze produkty i napisać o nich recenzję na swoim blogu? A może chciałabyś zorganizować konkurs na swoim blogu z naszymi produktami?
Sprawdź krok po kroku jak zgłosić swoją kandydaturę.

1. rejestrujesz się lub logujesz w naszym serwisie

Rejestracja trwa zaledwie kilka chwil, a dzięki niej będziesz mogła otrzymać nasze produkty. Zarejestruj się Jeśli posiadasz już konto w serwisie, zaloguj się.

2. dodajesz wpis o Blogosferze Canpol babies na swoim blogu

Na swoim blogu napisz o chęci uczestnictwa w testach produktów w Blogosferze Canpol babies i zachęć innych do udziału podając link do Blogosfery (http://canpolbabies.com/pl/blogosfera).

3. wypełniasz formularz zgłoszeniowy w Blogosferze

Przejdź do formularza, wypełnij wszystkie aktywne pola i wyślij zgłoszenie. Twoje zgłoszenie pojawi się na stronie głównej Blogosfery i w zakładce Twoje zgłoszenia.

4. testujesz produkty lub organizujesz konkurs

Spośród wszystkich zgłoszeń w danym miesiącu wybieramy grupę blogerek, które otrzymują produkty to testów lub do przeprowadzenia konkursu. Jeśli zostaniesz wybrana, masz 30 dni na napisanie recenzji o produkcie od momentu otrzymania przesyłki (testerki) lub na organizację konkursu od dnia otrzymania informacji o wytypowaniu do przeprowadzenia konkursu (organizatorki konkursu). Pamiętaj, żeby nie usuwać wpisu o Blogosferze oraz opinii o testowanym produkcie / wpisu konkursowego przez okres 12 miesięcy.

5. informujesz o konkursie w Blogosferze (dla organizatorek konkursów)

Zamieszczasz link do przeprowadzanego przez siebie konkursu z produktami Canpol babies.
Aby to zrobić, wejdź w menu rozwijanym Blogosfera w „Moje zgłoszenia”, a następnie wybierz „Uzupełnij dane” w aktualnym zgłoszeniu.
Dzięki temu inne mamy dowiedzą się o Twoim konkursie. Po wytypowaniu laureatek swojego konkursu wysyłasz nam ich dane teleadresowe, a my wysyłamy do nich nagrody.

5. informujesz o recenzji w Blogosferze (dla testerek)

Zamieszczasz link do swojej recenzji w Blogosferze. Aby to zrobić, wejdź w menu rozwijanym Blogosfera w „Moje zgłoszenia”, a następnie wybierz „Uzupełnij dane” w aktualnym zgłoszeniu.

1 komentarz:

  1. Ja miałam okazję testować butelki antykolkowe z tego i byłam bardzo zadowolona

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdą aktywność na moim blogu.
Jestem wdzięczna za każde miłe słowo pozostawione dla mnie:)

Popularne posty