Strony

piątek, 26 września 2014

Testujemy z SlippersFamily: Niesamowite kapcie Tygrys

Witajcie Kochani!

Przyszedł czas,aby wyrazić naszą opinię o kapciuszkach, które otrzymaliśmy od marki SlippersFamily.
 Zarówno ja jako rodzic, jak i mój synek bardzo je polubiliśmy.
 A za co? O tym za chwilkę,na początek oczywiście informacje o nich od producenta:

SLIPPERS FAMILY rozm. 24-36 TYGRYS

Slippers Family gwarantują ochronę i prawidłowy rozwój stopy dzięki zastosowaniu sprawdzonych i polecanych przez ortopedów rozwiązań projektowych:
- suwak z tyłu, umożliwia naturalne zakładanie obuwia poprzez wsuwanie stopy,
- twardy zapiętek, stabilizuje stopę podczas chodzenia
- wyprofilowana, skórzana wkładka, zmusza stopę do odpowiedniej pracy
- kauczukowa podeszwa, zapewnia bezpieczeństwo i zapobiega ślizganiu się
- obcas Thomasa, dzięki kształtowi klina stopa jest odciążona i nie opada do środka
- półokrągłe wycięcie, zapewnia stopie dodatkowe, właściwe oddychanie
- zabudowany, okrągły, wysoki nosek, gwarantuje bezpieczeństwo przed urazami delikatnych paluszków dziecka oraz zapewnia palcom dziecka wygodę,  pozwalając na ich właściwy rozstaw
- miękka guma w podbiciu, umożliwia dopasowanie stopy do obuwia, poprzez regulację podbicia
-wysokość za kostkę, chroni  przed urazami oraz zapobiega „przydeptywaniu“ .
 “Tygrys” to buty dla chłopca, który potrafi stawić czoła wszelkim przeszkodom i chce być najsilniejszy w dżungli. To zaś wymaga nienagannej postawy – Slippersy pomagają w jej kształtowaniu, zapobiegając powstawaniu płaskostopia i korygując powstałe już wady.
Slippers Family to buty korekcyjne dla dzieci w wieku przedszkolnym, stworzone z naturalnych materiałów wysokiej jakości: ze skóry i bawełny, dzięki czemu stopa ma zapewniony komfort oddychania. Posiadają również obcas Thomasa oraz dodatkową profilowaną wkładkę, skłaniającą stopę do ciągłej pracy. Produkowane są ręcznie, metodą wypracowywaną przed ponad pół wieku, a przygotowanie jednej pary trwa kilka godzin, bez pośpiechu i z niezwykłą pieczołowitością.
Slippers Family to idealny wybór, który ucieszy rodziców wkładających wiele wysiłku i pasji w wychowanie swoich pociech.

Kapcie do kupienia tutaj:KLIK

NASZA OPINIA:

Nóżka malucha w wieku 2-4 lat rośnie bardzo szybko. Potwierdzam to na podstawie bardzo częstej wymiany obuwia dla mojego synka.
  Kapciuszki wybraliśmy w rozmiarze 26 po dokładnym zmierzeniu stópki. Tutaj wklejam informację,jak powinno się mierzyć stopy,aby prawidłowo dobrać rozmiar( zdjęcie producenta):
 Jeszcze nigdy nie spotkałam w sklepach z obuwiem dla dzieci kapciuszków tak rewelacyjnych i wygodnych. Mój synek nosi je z ogromną ochotą,a ja cieszę się,że możemy wspólnie promować markę, która podbija polski rynek dziecięcy. Kapciuszki mają świetny wygląd stworzone z materiałów naturalnych ( bawełna i skóra). Podeszwa wykonana z kauczuku jest bardzo solidna i wytrzymała. Zameczek, który znajduje się w tylnej części jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Takie rozwiązanie sprawia,że kapciuszki bardzo dobrze się wkłada oraz ściąga.
 Profilowana wkładka dba o prawidłowy rozwój małych nóżek. Często mieliśmy kłopot z dobraniem odpowiednich kapciuszków dla Fabisia, ponieważ ma wyższe podbicie. Ale tutaj nasz problem został rozwiązany poprzez gumkę,która jest wstawiona w górnej części. Maluchy, które posiadają szeroką stópkę także polubią kapcie od Slippers Family, ponieważ można je dopasować do każdej nóżki.
Mam teraz porównanie obuwia domowego, które do tej pory kupowaliśmy dla synka.
 Często zdarzało się,że synek płakał, ponieważ szwy wciskały się w stopę i pozostawiały ślady. Kapcie -Tygryski takich zbędnych szwów nie posiadają. Nóżka mojego synka jest bezpieczna nawet, kiedy biega. Kauczukowa podeszwa chroni przed ślizganiem się na podłodze. Wycięcia po bokach sprawiają,że nóżka oddycha i nie poci się tak, jak w całkowicie krytym obuwiu. Wysokość Tygrysków w porównaniu z tradycyjnymi kapciuszkami także zasługuje na miano rewelacyjnych.
 Kapciuszki sięgają za kostkę,a więc ochrona przed urazami i przydeptywaniem jest bardzo wysoka.

Podsumowując jestem niesamowicie zaskoczona i oczywiście zakochana w kapciach Slippers Family. Synek bardzo chętnie je nosi i pokazuje wszystkim dokoła. Solidne wykonanie, ochrona, profilaktyka i bezpieczeństwo są wyznacznikami,dla którym stwierdzam,że kapcie tej marki zasługują na uznanie wszystkich rodziców. A wszystko to wykonane techniką hand made! :)
Serdecznie dziękujemy marce Slippers Family za zaufanie i możliwość pokazania tak rewelacyjnych kapciuszków. W asortymencie oprócz najróżniejszych kapciuszków, znajdują się także trampki, tenisówki, trzewiki i inne obuwie dziecięce.

Zapraszamy do odwiedzenia strony marki: http://slippersfamily.com/
Oraz fanpage: https://www.facebook.com/slippersfamily

1 komentarz:

Dziękuję serdecznie za każdą aktywność na moim blogu.
Jestem wdzięczna za każde miłe słowo pozostawione dla mnie:)

Popularne posty