Strony

niedziela, 24 sierpnia 2014

Prezentuję markę BardoMed: Piłka gimnastyczna i taśma rehabilitacyjna

Witajcie Kochani!

Tego typu prezentacji marki jeszcze nie było! :) Pokażemy Wam wraz z Fabisiem dwa produkty,które sprawdzą się w każdym domu jako przyrządy gimnastyczne,ale także jako nauka poprzez zabawę. Tak właśnie,dobrzy czytacie, poprzez zabawę możemy wiele nauczyć nasze pociechy,ale sami także możemy wiele zyskać. Poprawa kondycji, lepsze krążenie krwi itp. to tylko kilka zalet ćwiczeń gimnastycznych. Otrzymaliśmy je od marki BardoMed.

Na początek przedstawię Wam informacje o firmie Bardo Med:
Firma BardoMed Sp. z o.o. jest producentem oraz dystrybutorem sprzętu medycznego, a w szczególności sprzętu do rehabilitacji i fizjoterapii, kardiologii, ginekologii, SPA & Wellness oraz sprzętu kosmetycznego.

Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2006 roku jako dystrybutor sprzętu do fizykoterapii. Od tego czasu dynamicznie się rozwijamy, rozszerzając zakres działalności o kolejne branże medyczne. Obecnie jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem kilkunastu polskich firm produkujących sprzęt medyczny oraz wyłącznym dystrybutorem kilku światowych producentów w Polsce i krajach ościennych. Posiadamy również własny  serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzętu medycznego.
(...)

Firma BardoMed zajmuje się kompleksową obsługą i wyposażeniem placówek w sprzęt medyczny. Naszym klientom proponujemy:

   * kompleksowe wyposażenie gabinetu (sprzęt, meble, akcesoria itd.),
   * wyposażenie do aparatów (akcesoria eksploatacyjne),
    *dostosowanie projektu do dofinansowania UE, wymogów NFZ-u i Sanepid-u,
   * różnorodność finansową (leasing, kredyt, raty),
    *profesjonalną opiekę posprzedażową,
    *projekty gabinetów,
   * bezpłatne szkolenia dla stałych klientów,
   * serwis.
A teraz przedstawimy Wam przyrządy,które stały się dla mnie i Fabisia hitami w nauce ćwiczeń poprzez zabawę:

Piłka gimnastyczna (rehabilitacyjna) Mambo ABS Gym Ball MSD niebieska 75 cm (z pompką)

Ćwiczenia z wykorzystaniem piłki gimnastycznej przyczyniają się do wzrostu elastyczności mięśni, poprawy siły, kondycji, postawy oraz pomagają w zachowaniu zdrowych pleców. Ponadto, dzięki użyciu piłek podczas ćwiczeń polepsza się koordynacja ruchowa i równowaga.

Piłka charakteryzuje się niesamowitą wytrzymałością, w zestawie znajduje się także pompka. Piłki występują w sześciu kolorach oznaczających różne wielkości:
- żółta: 45 cm,
- czerwona 55 cm,
- zielona 65 cm,
- niebieska 75 cm,
- czarna 85 cm,
- srebrna 95 cm.

 Piłka do kupienia tutaj: KLIK

NASZA OPINIA:

Z piłką gimnastyczną do czynienia miałam jedynie w liceum,kiedy w czasie wychowania gimnastycznego raz na jakiś czas robiłyśmy sobie zestaw ćwiczeń na nich. Od tamtej pory nie miałam z nią styczności do czasu,kiedy udało mi się nawiązać współpracę z firmą BardoMed.
 Piłka,którą otrzymaliśmy jest niebieska,czyli wg wielkości ma 75cm. Jest idealna do wszelkich ćwiczeń i bardzo wytrzymała. Bez problemu ćwiczyłam z nią ja,a także mój synek.
Ale właściwie jakie są zalety korzystania z takiej piłki? Powiem Wam,że jest ich wiele.
 Najważniejszą jej zaletą jest utrzymanie prawidłowej postawy niezależnie od wieku czy poziomu aktywności fizycznej. Także kobiety w ciąży mogą bez obaw ćwiczyć na niej i wzmacniać mięśnie.
Ćwiczenia z piłką rozwijają równowagę (co w przypadku mojego synka okazało się świetną zabawą),a także zmuszają do huśtania,skakania czy toczenia się w różnych kierunkach poprzez okrągły kształt. Tego typu aktywność z piłką pomaga eliminować stres,bóle pleców czy głowy.
Są to tylko nieliczne zalety korzystania z tego przyrządu. Wymieniłam jedynie najważniejsze.
Najczęściej z naszej piłki korzystał Fabiś.Kiedy z pomocą dołączonej pompki uzyskała odpowiednią wielkość,synek od razu na nią wskoczył. Pierwszy skok skończył się upadkiem,ale wywołał ogromną dawkę śmiechu i kolejne próby zmagania się ze wspinaczką.
Ja pozbyłam się bólu kręgosłupa,który pojawiał się każdego ranka po wstaniu z łóżka. Zauważyłam także poprawę ogólnej kondycji i poprawę stanu zdrowia.
Jak widzicie piłka gimnastyczna może stać się częścią poprawy Waszego zdrowia oraz poprawy relacji z dziećmi,ponieważ wspólna zabawa wzmacnia więzi  i spaja członków rodziny. My z Fabisiem jesteśmy zachwyceni i nadal będziemy ćwiczyć z piłką Mambo.

Drugim przyrządem jest taśma rehabilitacyjna:

Taśma rehabilitacyjna MSD-Band 1,5 metra, czerwona (opór średni)

 Charakteryzuje się wysoką jakością i wytrzymałością. Używana jest do ćwiczeń oporowych, mając pozytywny wpływ na pracę wszystkich mięśni. Ponadto, umożliwia szeroki zakres ruchu podczas ćwiczeń. Poziomy oporu poszczególnych taśm określone są przy pomocy koloru i grubości. Prezentujemy bogatą ofertę taśm, dopasowaną do indywidualnych preferencji.

Taśma do kupienia tutaj: KLIK

NASZA OPINIA:

Z tego typu produktem nie mieliśmy do czynienia ani razu. Więc tym większa była nasza ciekawość po otwarciu przesyłki. Taśma złożona zajmuje niewiele miejsca,więc możemy ją zabrać dosłownie wszędzie.Wersja,którą otrzymaliśmy ma kolor czerwony o długości 1,5m posiadająca średni opór.
 Wykonana jest z bardzo elastycznego i giętkiego materiału,poddaje się częściowo oporowi mojemu czy synka. Pozytywną jej cechą jest możliwość zastosowania w każdym miejscu-w domu,pracy czy w podróży,wszędzie jest przydatna. Spodobało mi się to,że taśma jest przyrządem uniwersalnym,a więc zastępuje nam wiele przyborów do treningu i ćwiczeń.
 Wraz z Fabisiem stosowaliśmy ją głównie poprzez zabawę do wzmacniania kończyn czy ramion. Jest pomocna w każdej sytuacji,w każdym miejscu i o każdej porze, polecam!!!:)

Dziękujemy wraz z Fabisiem firmie BardoMed za zaufanie i możliwość współpracy. Dzięki Państwu poznaliśmy wiele korzyści płynących z ćwiczeń gimnastycznych i rehabilitacyjnych.

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia strony internetowej marki:http://www.bardomed.pl/
A także fanpage marki: https://www.facebook.com/bardomedPL

3 komentarze:

  1. co tam piłka jak taki sliczny maluszek się prezentuje :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja taśmę rehabilitacyjna nabywałem ze sklepu https://www.pomocedlaseniora.pl/17-rehabilitacja jakies 4 lata temu i do tej pory nie widac na niej śladów zużycia a była intensywnie wykorzystywana :) Bardzo dobry sprzęt.

    OdpowiedzUsuń
  3. Ćwiczenia gimnastyczne i rehabilitacyjne mają zbawienny wpływ na zdrowie nie tylko dzieci. Prezentowana piłka i taśma są super… Jeśli szukasz wysokiej jakości sprzętu rehabilitacyjnego to odwiedź sklep Demi-Med w Warszawie http://demimed.pl/demimed/sklep-medyczny/. W sklepie można kupić między innymi wysokiej klasy piłki masujące, w tym modele pokryte charakterystycznymi wypustkami, które sprawdzą się także przy aktywnościach ogólnorozwojowych.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdą aktywność na moim blogu.
Jestem wdzięczna za każde miłe słowo pozostawione dla mnie:)

Popularne posty