niedziela, 21 stycznia 2018

Prezentujemy Wydawnictwo Media Service Zawada: Psi Patrol Rubble oraz Świnka Peppa Lekcja ceramiki

Witajcie Kochani!

Dzisiaj chcielibyśmy z Fabisiem pokazać Wam dwie kolejne propozycje książkowe dla najmłodszych od Wydawnictwa Media Service Zawada: http://www.msz.com.pl/ .
Są to Psi Patrol Witaj w klubie 4 Rubble i przyjaciele (z figurką) oraz Świnka Peppa Książeczki z półeczki 48 Lekcja ceramiki.
Zarówno Psi Patrol jak i Świnka Peppa są aktualnie bardzo popularnymi bajkami uwielbianymi przez maluchy. Osobiście kilka razy dziennie mój sześciolatek poznaje kolejne przygody odważnych piesków na kanale Nick Jr. oraz przemiłej świnki i jej przyjaciół na kanale MiniMini+. Dlatego też kiedy Fabiś otrzymał obie pozycje w prezencie, bardzo ucieszył się, że jego ulubieni bajkowi bohaterowie zamieszkają na jego półeczce do czytania i rozwiązywania.

W magazynie Psi Patrol budowniczy piesek Rubble towarzyszy nam podczas rozwiązywania wielu łamigłówek i zadań. Kolorowanie, labirynty i zagadki - każde dziecko będzie zachwycone różnorodnością aktywności. Na końcu, po rozwiązaniu łamigłówek możemy uzupełnić dyplom przyjaciela Rubble'a oraz zacząć zabawę z dołączoną figurką dzielnego pieska.
Książeczka "Lekcja ceramiki"  z serii "Książeczki z półeczki" to kolejna propozycja od Wydawnictwa Media Service Zawada. Świnka Peppa jest tutaj główną bohaterką, która wraz z przyjaciółmi chce urządzić podwieczorek, jednak brakuje im filiżanek i imbryczka do herbaty. Na szczęście pomaga im mama zebra, która zajmuje się garncarstwem. Peppa poznaje tajniki tworzenia ceramiki oraz próbuje samodzielnie wykonać część zastawy do herbatki. Książeczka jest niezwykle barwna, a pochyły tekst jest duży i idealnie dopasowany dla malucha. Ilustracje na każdej stronie rozbudzają dziecięcą wyobraźnię i pomagają maluchowi zrozumieć historyjkę.


Serdecznie dziękujemy z Fabisiem Wydawnictwu Media Service Zawada za możliwość poznania obu pozycji.
Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Wydawnictwa: http://www.msz.com.pl/
Publikacje dostępne również na:Fanpage: https://www.facebook.com/Wydawnictwo-Media-Service-Zawada-162405093876719/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję serdecznie za każdą aktywność na moim blogu.
Jestem wdzięczna za każde miłe słowo pozostawione dla mnie:)