Strony

czwartek, 17 października 2019

Testuję z Maltec: Grzejnik elektryczny-promiennik do kontaktu

Witajcie Kochani!

Dzisiaj przychodzę do Was z opinią o elektrycznym grzejniku do kontaktu, jaki miałam przyjemność poznać dzięki uprzejmości firmy Maltec. Dokładnie jest to grzejnik elektryczny-promiennik do kontaktu model WLI1500.
Jest to świetny gadżet do szybkiego dogrzania konkretnego pomieszczenia lub po prostu skierowanie ciepłego powietrza w naszą stronę. Moc urządzenia to 400W, a powierzchnia grzania 23 m2.
Samo podłączenie jest banalnie proste- wystarczy podłączyć grzejnik do prądu, wcisnąć przycisk włączający urządzenie, ustawić odpowiednią dla nas temperaturę i gotowe.
 Mamy tutaj do czynienia z dwustopniową regulacją mocy nawiewu. Termostat działa w zakresie od 15 do 32 stopni C. Grzejnik jest bezpieczny w użyciu, ma wyświetlacz LED, a także timer, który możemy ustawić od 1 do 12 godzin (wyłącza się automatycznie po 12 godzinach nieprzerwanego działania).
Obudowa nie nagrzewa się, mamy również zabezpieczenia przed przegrzaniem. Urządzenie działa w dwóch pozycjach- pionowej oraz poziomej, a samą wtyczkę można obrócić w taki sposób, by pasowała do każdego gniazdka.
Moim zdaniem jest to gadżet kompaktowy, który zajmuje niewiele miejsca, a ma ogromne pole działania. Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni jego działaniem i polecamy !
(informacje od firmy):
Grzejnik do kupienia tutaj: https://maltec.pl/ogrzewanie/grzejnik-elektrczny-promiennik-do-kontaktu-wli1500.html

Serdecznie dziękuję firmie Maltec za możliwość testu.

Zapraszam do odwiedzenia strony firmy: https://maltec.pl/

Fanpage: https://www.facebook.com/mymaltec/


1 komentarz:

Dziękuję serdecznie za każdą aktywność na moim blogu.
Jestem wdzięczna za każde miłe słowo pozostawione dla mnie:)

Popularne posty