wtorek, 13 lutego 2018

Testuję dla portalu Udziewczyn: Delia Coral Hawaii Time Nail Polish

Witajcie Kochani!

Dzisiaj chciałabym opowiedzieć Wam o lakierze do paznokci,jaki otrzymałam do testu  w ramach współpracy z portalem Udziewczyn, za co serdecznie dziękuję.

MOJA OPINIA:

W ostatnim czasie przy córci brak mi czasu na malowanie paznokci i wydaje mi się to rzeczą zbędną. Jednak są sytuacje, że ładny manicure wypada mieć, więc bardzo chętnie poznałam lakier marki Delia z serii Coral. Jest to odcień fioletowy (przypomina mi ciemną lawendę).
Do naszej dyspozycji jest aż 11 ml zawartości, co wystarczy na stworzenie ogromnej ilości najróżniejszych manicure. Pędzelek jest płaski i delikatnie zaokrąglony, co sprawia, że aplikacja jest czystą przyjemnością. Już pierwsza warstwa nałożona na płytkę daje ładny efekt, jednak dwie mają pełne krycie. Nie ma mowy o smugach. Mogę śmiało powiedzieć, że z trwałością jest naprawdę dobrze. Na swoim miejscu lakier utrzymuje się bez jakiegokolwiek uszczerbku  około 4-5 dni. Po tym czasie zaczyna ścierać się przy opuszkach palców. Ze zmyciem nie ma problemu, wystarczy potarcie wacikiem nasączonym zmywaczem i lakier znika w mgnieniu oka.
Polecam wypróbowanie zarówno tego, jak i innych odcieni, których także jestem ciekawa. Polecam!

Serdecznie dziękuję portalowi Udziewczyn za zaufanie i możliwość wypróbowania wyżej opisanego produktu.

Strona internetowa portalu: http://udziewczyn.pl/

Fanpage portalu: https://www.facebook.com/pages/udziewczynpl/166684250015416


2 komentarze:

Dziękuję serdecznie za każdą aktywność na moim blogu.
Jestem wdzięczna za każde miłe słowo pozostawione dla mnie:)