poniedziałek, 11 czerwca 2018

Prezentujemy Wydawnictwo Media Service Zawada: Świętujemy 10-lecie świnki Peppy w Polsce!

Witajcie Kochani!

Dzisiaj chcielibyśmy z Fabisiem pokazać Wam dwie publikacje od Wydawnictwa Media Service Zawada: http://www.msz.com.pl/ . Są to magazyn "Świnka Peppa" oraz jubileuszowa złota księga świnki Peppy pt."Urodzinowe historie".
Setny numer magazynu Peppa Pig 5/18 " Świętujemy urodziny" to pozycja, która ucieszy wszystkich fanów małej różowej świnki. Oprócz gazety mamy dwa świetne prezenty. Żel do mycia ciała i włosów dla juniora oraz świecącą opaskę Peppy. Mój synek bardzo ucieszył się z obu gratisów. Bransoletka świeci się różnymi kolorami, co super wygląda na małej rączce.
 Magazyn jest niezwykle kolorowy, przykuwający uwagę każdego malucha. Treści napisane są w sposób uproszczony, dziecko zrozumie polecenia do zadań bez problemu. W środku znajdziemy łamigłówki, kolorowanki, historyjki i wiele innych. Z okazji jubileuszu właśnie w tej gazecie znajduje się szereg konkursów z rewelacyjnymi nagrodami. Zadania , podobnie jak cały magazyn, przeznaczone są dla dzieci od 3. roku życia. Większość z nich jest bardzo prosta do wykonania, w niektórych Fabian prosił o wskazówkę. Nauka przez zabawę- to jest klucz do świetnego spędzenia czasu z dzieckiem. Rodzic może pomóc maluchowi przebrnąć przez gąszcz zadań dla małego bystrzaka. Mój Fabian jest zachwycony!

Peppa Pig "Urodzinowe historie" to przepięknie ilustrowana, ogromna książka dla każdego fana Peppy.
Tekst napisany jest dużą czcionką, co sprawia, że dziecko, które umie już czytać poradzi sobie samo lub z malutką pomocą rodzica. Ilustracje także są sporej wielkości, co wg mnie przeistacza książkę w skarbnicę bajeczek. Złota, twarda oprawa czyni książkę czymś wyjątkowym, niespotykanym. W środku najdziemy 10 historii:
1. Śpiąca Królewna
2. Urodziny George'a
3. Jeżynowa królewna
4. Domek dla wilków
5. Wieczór z dziadkami
6. Zabawy na podwórku
7. Lekcja tańca
8. Zbiórka pieniędzy
9. Największa kałuża świata
10. Ja chcę czytać!
Każda z opowiastek jest bardzo pouczająca, a mój Fabiś bardzo chętnie je słuchał. Nawet moja mniejsza 5-miesięczna pociecha uważnie słuchała, o czym czytam starszemu synkowi. Moim zdaniem "Urodzinowe historie" to wspaniały pomysł na prezent dla każdego dziecka. Peppa to uniwersalny bohater, zarówno dla dziewczynek jak i chłopców.


Serdecznie dziękujemy z Fabisiem Wydawnictwu Media Service Zawada za możliwość poznania obu  pozycji.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Wydawnictwa: http://www.msz.com.pl/

Książki dostępne również na : https://ksiazeczkibajeczki.pl/p/115/3127/swinka-peppa-urodzinowe-historie-peppa-pozostale-wydawnictwa-swinka-peppa-ksiazki.html

Fanpage: https://www.facebook.com/Wydawnictwo-Media-Service-Zawada-162405093876719/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję serdecznie za każdą aktywność na moim blogu.
Jestem wdzięczna za każde miłe słowo pozostawione dla mnie:)