sobota, 13 czerwca 2015

Testuję z Pharma Nord: Bio-Selen+Cynk Suplement Diety

Witajcie Kochani!

Dzisiaj zachęcam Was do przeczytania mojej opinii o suplemencie diety Bio-Selen+Cynk, jaki miałam okazję testować dzięki uprzejmości firmy Pharma Nord.
Informacje producenta:

Bio-Selen+ Cynk Suplement Diety

Czyste, organicznie związane drożdże selenowe (SelenoPrecise), cynk i witaminy A, B6, C i E
    Selen i cynk przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego
    Witamina E przyczynia się do ochrony komórek przed stresem oksydacyjnym
    Witamina A pomaga w utrzymaniu prawidłowej skóry i wzroku
    Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania kości, zębów, dziąseł i chrząstek
    Witamina B6 przyczynia się do utrzymania prawidłowych funkcji psychicznych

Składniki

Cynk (glukonian cynku), witamina C (kwas L-askorbinowy), selen (drożdże wzbogacone w selen SelenoPrecise), celuloza mikrokrystaliczna, witamina E (octan DL-alfa – tokeferolu; bursztynian DL-alfa - tokeferolu), witamina A (octan retinylu), hydroksypropylometyloceluloza, dwutlenek krzemu, talk, Witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny, zeina), sole magnezowe kwasów tłuszczowych, tlenki żelaza, dwutlenek tytanu.
Suplement do kupienia m.in. tutaj: KLIK KLIK

MOJA OPINIA:

W solidnym kartoniku znajdują się blistry, które zawierają 60 tabletek. Są one niewielkich rozmiarów, więc bez problemu można je połknąć i nie sprawiają najmniejszego problemu przy tej czynności. Zalecana dzienna dawka to jedna tabletka, więc opakowanie wystarcza na dwa miesiące, przez co oszczędzamy troszkę pieniążków i przy okazji czas na stanie w kolejce w aptece;)
Jest to bardzo dobrze skomponowany zestaw przeciwutleniaczy, ponieważ  oprócz organicznego selenu i cynku, zawiera także witaminy C i E. Selen m.in. pozytywnie wpływa na funkcjonowanie tarczycy, "uzdrawia" włosy i paznokcie,chroni komórki organizmy przed stresem oksydacyjnym.
Witamina A wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu immunologicznego i utrzymanie zdrowej skóry  i wzroku.Witamina B6 przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i wspomaga regulację hormonów.  Są to jedynie niektóre pozytywne właściwości, jakie wykazują składniki tego suplementu. Polecam serdecznie, ponieważ widzę bardzo radykalną różnicę w wyglądzie mojej skóry i włosów. Jest to świetny zamiennik dla innych poznanych przez mój organizm zbiorów witamin.
Serdecznie dziękuję marce Pharma Nord za możliwość poznania Bio-Selen+ Cynk.

Zapraszam do odwiedzenia strony internetowej marki: http://www.pharmanord.pl/

4 komentarze:

  1. Bardzo ciekawie się zapowiada :)

    OdpowiedzUsuń
  2. co jakiś czas biorę cynk :) dobrze działa na włosy i paznokcie, na skórę nie widzę pozytywów, ale włosy i paznokcie to dobry powód :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Na mnie jeszcze żaden suplement nie podziałał :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdą aktywność na moim blogu.
Jestem wdzięczna za każde miłe słowo pozostawione dla mnie:)

Testuję z marką Souvre: Pierwszy przegląd kosmetyków z kolagenem naturalnym

Witajcie Kochani! Dzisiaj chciałabym pokazać Wam kilka kosmetyków z kolagenem naturalnym, jakie poznałam dzięki Pani Agnieszce, która jest...