czwartek, 11 czerwca 2015

Prezentujemy markę TwistCar: Innowacyjny jeździk dla każdego malucha

Witajcie Kochani!
Dzisiaj wraz z Fabisiem zapraszamy Was do poznania naszej opinii o jeździku TwistCar. 
 Pojazdów, które wymagają od dziecka pedałowania czy odpychania się jest multum. Jednak istnieje pojazd, który nie wymaga ani odpychania, nie ma pedałów czy układu elektrycznego. Jest to wg mnie genialny wynalazek-poznajcie TwistCar!
 Mój synek mimo iż ma dopiero 3,5 roku, jest bardzo mądrym chłopcem. I nie chcę tu chwalić go pod niebiosa, bo nie o to chodzi;) Sama głowię się nad tym, w jaki sposób pojazd ten bez żadnego wspomagania porusza się, kręcąc jedynie kierownicą w lewo i prawo. Skręcanie czy nawracanie nie sprawia Fabiemu najmniejszego problemu. Po prostu wsiadł na niego i zaczął intuicyjnie ruszać kierownicą. Zobaczył, że nie musi się odpychać czy pedałować.
  Dlatego też z TwistCar'em stali się nierozłączni. Kiedy odebraliśmy i złożyliśmy pojazd, Fabiś od razu chciał wziąć go na dwór. Jednak kapryśna pogoda uniemożliwiła nam wypady i wspólne jeżdżenie. Ale synek znalazł sobie rozwiązanie- szalał na korytarzach:) Po kilku dniach udało się zrobić pierwszą rundkę na podwórku.
Rewelacyjne jest to, że TwistCar jest bardzo lekki. Bez problemu można podnieść go jedną ręką. Malutka waga jest także przyjazna każdemu maluchowi, który na niego wsiądzie. Przeznaczony jest dla dzieci od 3. roku życia, jednak zapewne i dwulatki poradzą sobie doskonale. Został skonstruowany z tworzyw sztucznych takich jak PP; ABS; nylonu (PS6) i stal nierdzewna. Jest bardzo solidnie wykonany i pokocha go każdy rodzic i dziecko, którzy tylko zdecydują się na jego zakup. 
  Największą frajdą jest to, że na jeździku można śmigać razem z dzieckiem, oczywiście rozsądnie;) Waga obciążeniowa to max.120kg. Jednak udało mi się zmieścić w normie,dlatego też i ja zaliczyłam przejażdżkę z synkiem. Mój Fabiś pokochał pojazd od pierwszego użycia. Jest to zabawka bardzo innowacyjna i bezpieczna zarówno dla dziecka, jak i środowiska ( materiały są najwyższej jakości).
 
Oboje z synkiem polecamy wypróbowanie TwistCar'a.
Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej marki: http://twistcar.eu/index.php

4 komentarze:

Dziękuję serdecznie za każdą aktywność na moim blogu.
Jestem wdzięczna za każde miłe słowo pozostawione dla mnie:)

Testuję z marką Souvre: Żel do mycia twarzy-kolagen naturalny, czyli cudo dla cery

Witajcie Kochani! Dzisiaj chciałabym podzielić się z Wami moją opinią o żelu do twarzy z kolagenem naturalnym marki Souvre , który miałam ...