wtorek, 17 lutego 2015

Prezentujemy Wydawnictwo Liwona: Wierszolandia & Baśnie do poduszki

Witajcie Kochani!

Dawno nie było u nas nic dla maluchów. Dlatego dziś chcemy Wam z Fabisiem pokazać kolejne dwie pozycje książkowe, idealne dla każdej dziecięcej biblioteczki.
Są to dwie rewelacyjne książeczki: "Wierszolandia" autorstwa Pana Rafała Wejnera oraz "Baśnie do poduszki".

Zacznę od "Wierszolandii":

 Jest to małych rozmiarów książka, którą zawsze możemy zabrać ze sobą. Zawiera 19 opowiadań w formie wierszowanej, która spodoba się każdemu maluchowi. Bogate ilustracje, prosty język i rymy sprawiają, że Fabiś często przynosi mi tą pozycję i prosi o wspólne czytanie. Każda z bajek, które znajdują się w tej świetnej pozycji ma morał.
 Dzięki niemu dziecko poznaje nowe zasady, jak powinno postępować w życiu. Ze względu na solidne wykonanie z ochotą polecam każdemu rodzicowi. Szycie, klejenie oraz twarda oprawa czynią książkę idealną nawet dla młodszych dzieci.

"Baśnie do poduszki":

  Pierwsze, co mnie zaskoczyło- na pierwszej stronie znajduje się miejsce na wpisanie imienia dziecka oraz napis "Ja nie niszczę książek!". Jest to świetna wskazówka dla dziecka, że o każdą książkę należy dbać. Pomysł rewelacyjny!
W małych rozmiarów idealnych dla dziecięcej rączki książce znajdują się najpiękniejsze baśnie, jakie znam z dzieciństwa. Cieszę się, że mój synek także lubi je słuchać. W niej znajdują się m.in. baśnie Braci Grimm, Andersena, Perrault'a, ale także trzy pochodzące z Polski. W sumie mamy 21 pięknie ilustrowanych bajek. Chyba większość z nas, rodziców zna takie tytuły jak: Kopciuszek, Bambi czy Jaś i Małgosia.
 Każda z nich jest niezwykle ciekawa i wciągająca. Ilustracje dodatkowo pomagają rozbudzić dziecięcą wyobraźnię. Fabiś z ochotą ogląda obrazki, słuchając każdej z tych światowej sławy baśni. Jest to książka, która jak już sam tytuł wskazuje, idealnie nadaje się na wspólne czytanie przed snem. Polecamy! :)
Podsumowując, jesteśmy z Fabisiem bardzo zadowoleni z wyżej opisanych pozycji dla dzieci.
Serdecznie dziękujemy Wydawnictwu Liwona za zaufanie i możliwość poznania tych wspaniałych książeczek.

Zapraszamy do odwiedzenia:
Strona internetowa Wydawnictwa Liwona : http://www.liwona.pl/
Fanpage: https://www.facebook.com/liwona

3 komentarze:

  1. Uwielbiam książeczki Liwona, mądre i piękne.

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo fajnie ilustrowane bajeczki :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdą aktywność na moim blogu.
Jestem wdzięczna za każde miłe słowo pozostawione dla mnie:)

Testujemy z Armara_eu : Krem do skóry atopowej, czyli naturalne CUDO na AZS

Witajcie Kochani! Jak wiecie mam w domu troje atopowców- Fabian 6-latek z AZS, Kinga 4,5-miesiąca z AZS i mąż z AZS i łuszczycą. Powiem Wa...