poniedziałek, 3 listopada 2014

Testujemy z Wydawnictwem Liwona: "Pchła Turystka" oraz "Abecadło"

Witajcie Kochani!

Dzisiaj znów zapraszamy wraz z Fabisiem do świata bajek Wydawnictwa Liwona.
 Tym razem chcemy przybliżyć Wam dwie pozycje dla dzieci: "Pchła Turystka"(do kupienia tutaj: KLIK )  oraz "Abecadło" ( do kupienia tutaj: KLIK) .
Czy pamiętacie czasy,kiedy jako małe dzieci uczyliście się alfabetu i rozróżniania liter? Ja pamiętam także książeczkę "Abecadło",której autorem jest znany autor dla dzieci Julian Tuwim.
Poprzez formę wierszyka,dziecko uczy się rozróżniać litery a alfabecie. Poznaje stosunkowo dużo liter,które zaowocuje w przyszłości lepszą umiejętnością czytania. Barwne ilustracje pani Ewy Wroniewskiej-Krawczyk dodatkowo pomagają rozbudzić wyobraźnię malucha.
 Książeczka opowiada o abecadle,które spadło z pieca i każda z literek ożywa. Tekst napisany jest prostym, wręcz dziecinnym językiem,który właśnie dostosowany jest do maluchów. Synek bardzo polubił wspólne czytanie pozycji od Juliana Tuwima.
 
  Dodatkowo twarda oprawa pomaga w prawidłowym utrzymaniu w małych rączkach.

Kolejną pozycją od Wydawnictwa Liwona jest "Pchła Turystka".
  Autorem jej jest Cezary Piotr Tarkowski. Książeczka opowiada tak jak w tytule o pchle-turystce,która chciała wybrać się z wizytą do ciotki do Łodzi. Niestety mimowolnie zwiedziła połowę Polski. 
 Zwiedzanie tak jej się spodobało,że zdecydowała się kontynuować turystyczne życie. Książeczka jest bardzo barwnie zilustrowana przez pana Mariusza Zdybała.Dziecko poznaje wiele polskich miast,które warte są poznania i zwiedzenia. Twarde strony są bardzo solidne i idealne do rączki malucha.
Podsumowując, jesteśmy z Fabisiem bardzo zadowoleni z wyżej opisanych pozycji dla dzieci.
Serdecznie dziękujemy Wydawnictwu Liwona za zaufanie i możliwość poznania tych wspaniałych książeczek.

Zapraszamy do odwiedzenia:
Strona internetowa Wydawnictwa Liwona : http://www.liwona.pl/
Fanpage: https://www.facebook.com/liwona


3 komentarze:

  1. Twarde książeczki o mądrej treści i obrazeczkach piękny to pozycje idealne dla dzieci, widać jak mały zaciekawiony ogląda :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Frajda dla dziecka :) Fajnie :) Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdą aktywność na moim blogu.
Jestem wdzięczna za każde miłe słowo pozostawione dla mnie:)

Testuję z marką Souvre: Żel do mycia twarzy-kolagen naturalny, czyli cudo dla cery

Witajcie Kochani! Dzisiaj chciałabym podzielić się z Wami moją opinią o żelu do twarzy z kolagenem naturalnym marki Souvre , który miałam ...