środa, 12 listopada 2014

Testuję z Majunto: Raz na ludowo! Czyli najlepszy przyjaciel mojego synka;)

Witajcie Kochani!

Dzisiaj wraz z Fabisiem chcemy Wam przedstawić coś,co oboje nas zaskoczyło bardzo pozytywnie. Mam na myśli dwustronną poduszkę,którą otrzymałam od wspaniałej osóbki Agaty:) Dziękuję !!! Podusia pochodzi od marki Majunto.
 Na początek jednak informacje o podusi od producenta:

RAZ NA LUDOWO

Dwustronne poduszki brązowo - niebieskie, uszyte z tkaniny Michael Miller, zapinane na zamek błyskawiczny. Kwadratowe o rozmiarze 50/50cm.
Łubu dubu, z głośników tętni ludowa muzyka, Ty w babcinej chuścinie wywijasz krakowiaka. Wywijasz tak, że niejeden uczestnik Tańca z gwiazdami mógłby Ci pozazdrościć. Uśmiech na twarzy, zero stresu i gromkie brawa. To Twoje piękne dziecięce wspomnienie. Przywołuje uśmiech na twarz, gdy wpada Ci w oko ludowa podusia. Serce zaczyna ci mocniej bić, wzór niemal taki sam, jak słynna chustka babci. Namacalne wspomnienie, smak dzieciństwa i beztroski. Musisz ją mieć, masz ją. Zdobi Twój salon, kontrast do nowoczesności a jednak tak bardzo w modzie. Bierzesz?
Jak dbać o produkt:

  -  prać w pralce, w temperaturze 30st. C. program delikatny - max. 800 obrotów wirowania,
  -  prasować tylko tkaninę w temperaturze do 110st. C.,
   - nie stosować wybielaczy,
   - nie suszyć w suszarce bębnowej,
PODUSIA DO KUPIENIA TUTAJ: KLIK

NASZA OPINIA:

Od kiedy dostaliśmy tą podusię synek nie odstępuje jej na krok. Nie wiem, co jest tego przyczyną. Ale spróbuję po kolei wymienić cechy,które przemawiają za zakupem kolejnych wyrobów od Majunto. Pierwsza myśl,która nasunęła mi się po otworzeniu przesyłki to "Ale odjazdowe kolory!"
  I takie właśnie są jednym słowem. Żywe,barwne,dodające pomieszczeniu rewelacyjnego akcentu. Jej dwustronność sprawia,że w każdym miejscu odnajdziemy dla niej odpowiednie lokum. Tkanina,z której wykonana jest poszewka jest bardzo delikatna,ale jednocześnie wytrzymała. Mimo częstego prania nadal jest w nienaruszonym stanie. Synek uciążliwie ją testuje" na wiele sposobów,jak to dziecko.
 Nie widziałam do tej pory,żeby moje dziecko tak polubiło którąkolwiek poduszkę. Usypia na niej każdego wieczoru. Podusia jest mniejsza niż standardowe poduszki do spania,ale jest większych rozmiarów niż jasieczki,ma wymiary 50X50cm. Zapinana na błyskawiczny zamek- w łatwy sposób możemy zdjąć poszewkę i ją przeprać. I znów możemy cieszyć się świeżą i kolorową poduchą.
 Na szwie dodatkowo znajduje się metka z logo marki,która daje nam pewność,że mamy do czynienia z najlepszymi polskimi wyrobami.
Oboje z synkiem bardzo polubiliśmy naszą nową poduszkę. Synek cieszy się,bo ma na czym spać,a ja,że w naszym pokoju znajduje się nowa rzecz,która dodaje wnętrzu ludowego charakteru.

Wraz z Fabisiem dziękujemy Majunto za to,że właśnie nam marka zaproponowała poznanie tej wspaniałej podusi.
Zapraszamy do odwiedzenia strony MAJUNTO: http://majunto.com/
Fanpage marki: https://www.facebook.com/majuntocom

4 komentarze:

Dziękuję serdecznie za każdą aktywność na moim blogu.
Jestem wdzięczna za każde miłe słowo pozostawione dla mnie:)

Testuję z Drogerie Natura: Ostatni przegląd moich nowości marki KOBO Professional

Witajcie Kochani! Dzisiaj chciałabym pokazać Wam ostatnie 4 kosmetyki pochodzące z nowości marki KOBO Professional, jakie miałam przyjemno...