czwartek, 10 lipca 2014

Testujemy z Fabisiem: Świat Dinozaurów od Wydawnictwa REA-SJ

Witajcie Kochani!

Dzisiaj kolejna porcja świata dziecięcego na moim blogu:) Jak wiecie,Fabiś uwielbia książki (mam nadzieję,że mu tak zostanie:D),dlatego bardzo ucieszyłam się,kiedy udało mi się nawiązać współpracę z Wydawnictwem REA-SJ.


Oprócz książek na konkurs,które przeznaczyło Wydawnictwo, Fabiś otrzymał rewelacyjną książkę z serii książek 1001 rzeczy do znalezienia .
Do testu otrzymaliśmy książkę pt.: "Świat Dinozaurów".


Ale na początek informacje od wydawnictwa:

Świat Dinozaurów

Z serią książek 1001 rzeczy do znalezienia można bawić się godzinami. Szukając przedmiotów i postaci ze Świata Dinozaurów, dowiesz się, gdzie i jak się bawią, poznasz miasto Głazopolis, prehistoryczny supermarket i park rozrywki… Spróbuj znaleźć wszystko, co należy do Świata Dinozaurów!
Liczba stron     32
Okładka     Twarda
Rok wydania     2013

NASZA OPINIA:

Książka bardzo zaciekawiła Fabisia. Uwielbia on wersje z twardą okładką,sama nie wiem dlaczego,ale jak widzi,że książka ma twardą okładkę,to zaraz zabiera się za oglądanie. W środku znajduje się wiele przepięknie ilustrowanych stron. Na każdej znajdują się wielkie obrazki oraz wymienione są rzeczy,które dziecko ma za zadanie odszukać.
Z wyszukiwaniem prostszych rzeczy Fabiś nie miał większego problemu. Ale sądzę,że książka idealna będzie dla maluchów od wieku przedszkolnego,czyli mniej więcej od 4 latek. Książka jest rewelacyjna,ale Fabiś stosunkowo długo przy niej nie wytrzymywał. Za każdym razem,kiedy po nią sięgamy,szukamy wspólnie kilku rzeczy. I tak za każdym razem,przynajmniej na godzinkę mamy zajęcie:)
Bardzo podoba mi się strona tytułowa-ozdobiona jest kolorowym brokatem. Pewnie każdej dziewczynce wpadłaby w oko.
Kiedy podczas poszukiwania wielu rzeczy dobrniemy do końca książki, znajdziemy także kilka łamigłówek i ćwiczeń na doskonalenie techniki rysowania. Mamy tu na przykład przerysowywanie dinozaura, znajdowanie różnic na podstawie dwóch obrazków, łączenie kropek z cyferkami.
Każde dziecko znajdzie w tej pozycji coś,co go zaciekawi. Mojego synka najbardziej pochłonęło mimo wszystko poszukiwanie,czyli zadanie książki zostało spełnione w 100%.Przy pomocy tej książki każdy maluch ćwiczy swoją spostrzegawczość oraz umiejętność odnajdowania poszczególnych przedmiotów czy też zwierząt.
Książkę "Świat Dinozaurów" możecie zakupić tutaj: http://www.rea-sj.pl/product/Swiat-Dinozaurow/?id=909
 


"Świat Dinozaurów" jest częścią serii 1001 rzeczy do znalezienia. Oprócz niej ukazały się: "Świat Wróżek", "Świat Piratów" oraz "Świat Księżniczek".

Książki te na długi czas zapewnią Waszym dzieciom wielką frajdę i ogrom zabawy. Polecam także inne pozycje Wydawnictwa REA-SJ.
Dziękuję Wydawnictwu za zaufanie i możliwość poznania książki,która na długi czas "porywa" Fabisia w świat dinozaurów.Zapraszam do odwiedzenia sklepu Wydawnicta REA-SJ:
http://www.rea-sj.pl/

Profil Wydawnictwa na  FB: https://www.facebook.com/wydawnictworeasj

5 komentarzy:

  1. Książeczka wygląda na ciekawą, ale mój maluch jeszcze za mały :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. ale fajna książka, przyjemnego testowania :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdą aktywność na moim blogu.
Jestem wdzięczna za każde miłe słowo pozostawione dla mnie:)

Testuję z marką Souvre: Żel do mycia twarzy-kolagen naturalny, czyli cudo dla cery

Witajcie Kochani! Dzisiaj chciałabym podzielić się z Wami moją opinią o żelu do twarzy z kolagenem naturalnym marki Souvre , który miałam ...