Strony

niedziela, 11 sierpnia 2019

Prezentujemy Wydawnictwo Edipresse: The Amazing Wolrd of Gumball

Witajcie Kochani!

Czy znacie kreskówkę o Gumballu? Mój Fabian bardzo lubi oglądać ją na kanale Cartoon Network. A w ostatnim czasie otrzymaliśmy od Wydawnictwa Edipresse zestaw książek, w tym właśnie 2 egzemplarze świetnych książek dotyczących Gumballa.
Spójrzcie, jak świetnie zapakowana przyszła nasza przesyłka i jaka była jej zawartość:
W dzisiejszym poście chciałabym pokazać Wam dwie książki: "Kto by pomyślał?" oraz komiks "Trudy treningu".

"Kto by pomyślał?" to zbiór ponad 300 ciekawostek i faktów, które dotyczą mieszkańców miasta Elmore.
Na tą książkę trzeba patrzeć troszkę z przymrużeniem oka. Oczywiście Fabian z ochotą słuchał każdej z ciekawostek, jednak nie we wszystko chciał uwierzyć. Dość dobrze zna wszystkich bohaterów bajki i wie, że niektóre sytuacje są przejaskrawione. Na łamie tej książki znajdziemy wiele interesujących, a również zabawnych zdań.
Na przykład : "Wejrzyj w głąb siebie, a zobaczysz swoje piękno. No chyba że zobaczysz dzisiejsze śniadanie" czy "Nachos to nie owoc". Książka ma idealny rozmiar, pasujący do dziecięcej dłoni. Fabian z ochotą przegląda strony, pokazując postacie i słuchając wypowiadanych faktów. Jest to ciekawa propozycja na wspólne spędzenie czasu z dzieckiem.

Drugą propozycją jest komiks "Trudy treningu". Jest to komiks, który opowiada o sportowej rywalizacji szkół w nowo wymyślonej międzygalaktyczną dyscyplinę sportową= superball.
Gumball i Darwin będą musieli wyszkolić swoją szkołę do turnieju.Bardzo podoba mi się rewelacyjna grafika i realistyczne przedstawienie postaci. Fabianowi najbardziej podobają się chmurki z tekstem. Powoli czytamy komiks, łącząc sylaby w wyrazy i potem w zdania.
Fabiś z racji tego, że uwielbia Gumballa, z ogromną chęcią sięga codziennie po komiks i wspólnie czytamy stronę po stronie.

Serdecznie dziękujemy Wydawnictwu Edipresse za możliwość poznania obu książeczek.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Wydawnictwa: http://edipresse.pl/

Fanpage: https://www.facebook.com/edipresseksiazki/3 komentarze:

Dziękuję serdecznie za każdą aktywność na moim blogu.
Jestem wdzięczna za każde miłe słowo pozostawione dla mnie:)

Popularne posty