sobota, 9 lutego 2019

Prezentujemy Wydawnictwo Preston Publishing: Angielski dla dzieci. Zdanie po zdaniu

Witajcie Kochani!

Jak wiecie nauka języków obcych jest w dzisiejszych czasach rzeczą obowiązkową, ponieważ otwiera nowe możliwości. Ja osobiście od 4 klasy podstawowej nieustannie "ciągnęłam" zarówno język niemiecki jak i angielski. Mimo iż czasem było ciężko to teraz oba języki są podstawą u mnie w pracy. Dlatego też staram się zachęcić starszaka do wspólnej nauki języka angielskiego na początek ( w zerówce ma zajęcia właśnie z tego języka). W ostatnim czasie pomocna stała się u nas książka pt. "Angielski dla dzieci. Zdanie po zdaniu", którą otrzymaliśmy dzięki uprzejmości Wydawnictwa Preston Publishing.

Angielski dla dzieci. Zdanie po zdaniu

Chciałbyś, żeby Twoje dziecko jak najszybciej poznało podstawy angielskiego, a nauka przychodziła mu z przyjemnością? Ciekawe przygody uroczej Cheerfy i zabawnego Grumpy’ego z łatwością zachęcą Twoją pociechę do poznawania nowych słówek i tworzenia pierwszych zdań w języku angielskim!
Książka do kupienia tutaj: https://prestonpublishing.pl/ksiazki/angielski/206-angielski-dla-dzieci-zdanie-po-zdaniu.html

MOJA OPINIA:

Pierwsze, co rzuciło mi się w oczy trzymając w rękach tą książkę to barwne ilustracje, które przykuwają wzrok dziecka i zachęcają do wspólnej nauki. Do książki dołączona jest płyta, która świetnie pomaga w osłuchaniu się z nowymi słówkami i poprawnym wymawianiu. Książka polecana jest do nauki dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej. Może być samodzielnym kursem lub uzupełnieniem wiadomości poznanych w szkole.
Książka liczy 32 rozdziały, z czego każdy podzielony jest na 2 części. Pierwsza część to dialog- każdy z nich dotyczy danego zagadnienia. W dialogach poznajemy dwie postacie, które swoimi przygodami zachęcają do wspólnej nauki. Pojawia się Grumpy (marzy o karierze tresera żab) oraz Cheerfy (mała księżniczka). Druga część rozdziałów to zdania do tłumaczenia. Są one ćwiczeniami do dialogów. Dzięki tłumaczeniom dziecko powtarza słówka i uczy się formułować prawidłowe schematy. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest połączenie kolorów z częściami działów- np. w czerwonej tabelce znajdują się informacje do zapamiętania, natomiast w zielonej są wyrażenia do tłumaczenia.
 Bardzo spodobało mi się również użycie wielu obrazków , które pozwalają wyobrazić sobie daną rzecz i połączyć z tłumaczonym odpowiednikiem. Fabian powoli wchodzi w poznawanie języka angielskiego. Staramy się zachęcać go do wspólnej nauki poprzez zabawę. Mam nadzieję, że w przyszłości polubi język angielski podobnie jak ja. Polecamy książkę stworzoną przed Wydawnictwo Preston Publishing. Jest rewelacyjną pomocą i środkiem poznawczym.

Uwaga niespodzianka!!!
Kochani! Firma Szkoła Preston, która w ofercie ma świetne książki do nauki języków obcych, przygotowała dla moich czytelników kod rabatowy: kasioweT15 na 15% rabat do całego zamówienia. Rabat nie dotyczy zestawów oraz e-booków. Kod wpisuje się w koszyku przy składaniu zamówienia. Kod jest ważny do końca lutego. Zachęcam do polubienia strony firmy :)

Serdecznie dziękuję Wydawnictwu Preston Publishing za możliwość poznania wyżej opisanej pozycji.

Zapraszam do odwiedzenia strony internetowej wydawnictwa: https://prestonpublishing.pl/

Fanpage: https://www.facebook.com/prestonpublishing1/


1 komentarz:

Dziękuję serdecznie za każdą aktywność na moim blogu.
Jestem wdzięczna za każde miłe słowo pozostawione dla mnie:)