środa, 28 lutego 2018

Testuję dla portalu Udziewczyn: Joanna Spray solny do stylizacji włosów

Witajcie Kochani!

Dzisiaj chciałabym opowiedzieć Wam o interesującym i godnym uwagi spray'u do włosów, jaki otrzymałam do testu  w ramach współpracy z portalem Udziewczyn, za co serdecznie dziękuję.

MOJA OPINIA:


Spray kryje się w przezroczystej buteleczce pojemności 150 ml z bardzo przyjemnym w aplikacji atomizerem. Jest on precyzyjny i mgiełka leci tam, gdzie skierujemy otwór. Już przy pierwszym psiknięciu spodobał mi się zapach kosmetyku- słodki, jakby żelkowy. Idealny na lato. Producent obiecuje nam plażowy wygląd. I owszem, sól zawarta w składzie zapewnia delikatny skręt włosów niczym fale prosto z plaży. Stworzenie ich jest dziecinnie proste.
Wystarczy spryskać wilgotne lub suche włosy i użyć suszarki, pozwolić włosom wyschnąć lub wiatrowi  wykończyć fryzurę. Moim zdaniem spray ten jest idealny na większe wyjścia czy imprezy. Codzienne stosowanie może bowiem spowodować przesuszenie włosów. Lubię jednak tworzyć nim od czasu do czasu fale, aplikując mgiełkę na całej długości włosów i wgniatać ją w kosmyki. Fryzura ma rewelacyjną objętość i wygląda jak po wizycie w salonie fryzjerskim. Jest to świetny produkt do stylizacji włosów dla osób, które preferują skręt swoich niesfornych pasm, wydajny i w śmiesznie niskiej cenie (około 9 zł). Polecam!

Serdecznie dziękuję portalowi Udziewczyn za zaufanie i możliwość wypróbowania wyżej opisanego produktu.

Strona internetowa portalu: http://udziewczyn.pl/

Fanpage portalu: https://www.facebook.com/pages/udziewczynpl/166684250015416


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję serdecznie za każdą aktywność na moim blogu.
Jestem wdzięczna za każde miłe słowo pozostawione dla mnie:)