piątek, 9 lutego 2018

Testuję dla portalu Udziewczyn: Floslek Błyskawiczny dwufazowy płyn do demakijażu oczu

Witajcie Kochani!

Dzisiaj chciałabym opowiedzieć Wam o dwufazowym płynie do demakijażu oczu, jaki otrzymałam do testu  w ramach współpracy z portalem Udziewczyn, za co serdecznie dziękuję.

MOJA OPINIA:

W smukłej buteleczce znajduje się 100 ml płynu. Polecany jest do każdego rodzaju skóry. Ja mam mieszaną,ale ostatnio bardzo przesuszoną, moja mama natomiast dojrzałą. Obie jesteśmy z niego bardzo zadowolone. Także osoby noszące szkła kontaktowe mogą go bezpiecznie stosować. Po wstrząśnięciu (by obie fazy się połączyły) możemy przystąpić do  oczyszczania skóry.
Płyn jest delikatny dla skóry, ale bezwzględny dla kosmetyków i innych zanieczyszczeń. Nawet mascara wodoodporna poddała się pod jego wpływem. Świetnie oczyszcza i pozostawia cerę świeżą i zadbaną. Jest bardzo wydajny, wylewam odrobinę na wacik kosmetyczny i to wystarcza mi na oczyszczenie całej twarzy. A jeśli nie to czynność powtarzam drugi raz, ale tylko w przypadku, kiedy podczas makijażu używałam produktów wodoodpornych lub kosmetyków mineralnych. Polecam całym sercem :)
Serdecznie dziękuję portalowi Udziewczyn za zaufanie i możliwość wypróbowania wyżej opisanego produktu.

Strona internetowa portalu: http://udziewczyn.pl/

Fanpage portalu: https://www.facebook.com/pages/udziewczynpl/166684250015416


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję serdecznie za każdą aktywność na moim blogu.
Jestem wdzięczna za każde miłe słowo pozostawione dla mnie:)