poniedziałek, 5 lutego 2018

Prezentujemy Wydawnictwo Media Service Zawada: Tupcio Chrupcio W warsztacie & Blaze Dodaj Gazu

Witajcie Kochani!

Dzisiaj chcielibyśmy z Fabisiem pokazać Wam ostatnie dwie propozycje książkowe dla najmłodszych od Wydawnictwa Media Service Zawada: http://www.msz.com.pl/ . Są to Tupcio Chrupcio Przybij łapkę  "W warsztacie" oraz Blaze i megamaszyny "Dodaj gazu!".

Tupcio Chrupcio i Blaze są bardzo dobrze znane wszystkim dzieciom, zwłaszcza w wieku przedszkolnym. Mała bystra myszka oraz mówiące silne maszyny są popularnymi bajkami, które dzieci uwielbiają.

W magazynie Tupcio Chrupcio "W warsztacie" poznajemy między innymi narzędzia, jakie znajdziemy w warsztacie oraz w jaki sposób maluch może pomóc rodzicom w pracach. Dziecko ma za zadanie nazwać narzędzia, wykonać różne łamigłówki oraz labirynty, pokolorować myszki według wzoru czy nakleić dołączone naklejki w odpowiednie miejsca. Mój Fabiś był zachwycony tym, jak wiele łamigłówek możemy razem rozwiązać. Poznajemy także sylabę "śli" pochodzącą od wyrazu ślimak. Fabiś musiał napisać po śladzie wyrazy zawierające właśnie tą sylabę.
„Blaze i megamaszyny. Dodaj gazu!” to  książeczka, dzięki której poznajemy Blaze'a i jego kierowcę, 8-letniego AJ'a. Blaze to największa zmotoryzowana  gwiazda Zderzakowa. Mistrz toru wyścigowego i bohater ulic, do którego wszyscy zwracają się o pomoc, bo żadna inna maszyna nie poradzi sobie z kłopotami tak jak on! Blaze wie bowiem wszystko o technice, inżynierii i matematyce. Na malucha czeka wiele łamigłówek i zabaw. Maszyny mają za zadanie pokazać, jak ważna jest praca zespołowa i przyjaźń. Rozwijają umiejętności manualne, dziecko towarzyszy w megademolce i innych przygodach swoich czterokołowych ulubieńców. Fabisiowi najbardziej podobały się labirynty i uzupełnianie miejsc naklejkami.


Serdecznie dziękujemy z Fabisiem Wydawnictwu Media Service Zawada za możliwość poznania wszystkich  pozycji.
Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Wydawnictwa: http://www.msz.com.pl/
Książki dostępne również na :
Fanpage: https://www.facebook.com/Wydawnictwo-Media-Service-Zawada-162405093876719/


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję serdecznie za każdą aktywność na moim blogu.
Jestem wdzięczna za każde miłe słowo pozostawione dla mnie:)