niedziela, 22 stycznia 2017

Testuję z marką Kneipp: Olejki do kąpieli "Na dobranoc" oraz "Radosna chwila relaksu"

Witajcie Kochani!

Dzisiaj chciałabym opowiedzieć Wam o dwóch rewelacyjnych umilaczach do kąpieli, jakie oferuje nam firma Kneipp. Są to olejki do kąpieli , które kryją się pod nazwami: "Na dobranoc" oraz "Radosna chwila relaksu".
RADOSNA CHWILA RELAKSU -CZERWONY MAK, KONOPIE
Zawiera naturalne olejki aromatyczne, łagodnie pielęgnuje. Doskonały po wyczerpującym i stresującym dniu, odpręża i zapewnia doskonały nastrój dla ducha i ciała. Aromatyczna kąpiel w obfitej pianie i kolorowej wodzie to niezwykłe przeżycie dla wszystkich zmysłów.
Zalety produktu -naturalne olejki, delikatna pielęgnacja, długo utrzymująca się piana.
NA DOBRANOC - LAWENDA, WANILIA, WIESIOŁEK
Rozkoszuj się momentem odprężenia dzięki Aromatycznemu płynowi pielęgnującemu do kąpieli Na dobranoc Kneipp®. Naturalny lawendowy olejek eteryczny i ekstrakt waniliowy roztaczają łagodnie harmonizujący aromat, który pobudza do marzeń i nastraja do odprężającego snu. Natłuszczający olejek wiesiołkowy chroni skórę przed wysuszeniem.
Połączenie odprężającego zapachu, intensywnego koloru i trwałej piany sprawia, że ta kąpiel jest prawdziwym przeżyciem dla zmysłów.
Zalety produktu- pobudza do marzeń,  nastraja do odprężającego snu, naturalne olejki, delikatna pielęgnacja, długo utrzymująca się piana, lawendowy olejek eteryczny, ekstrakt waniliowy i natłuszczający olejek z wiesiołka.

MOJA OPINIA:

Płyny mieszczą się w dość pokaźnych butelkach o pojemności 400 ml. Według producenta opakowanie wystarcza na około 8 kąpieli, ale moim zdaniem na co najmniej połowę więcej. Są to niesamowicie pachnące kosmetyki, które ze zwyczajnej kąpieli czynią boską, odprężającą i relaksującą. Zapach wersji "Na dobranoc" jest cudowny, nie potrafię go dokładnie zidentyfikować- troszkę kwiatowy, ale jednocześnie świeży i wypełniający całą łazienkę. Natomiast "Radosna chwila relaksu" daje nam intensywniejsze doznania zapachowe.
Bardzo spodobało mi się to, że jeszcze przez dłuższy czas po osuszeniu ciała zapach  wyczuwalny jest na skórze.Dodatkowo podczas wlewania płynu pod strumień wody, powstaje ogromna ilość piany. Olejki i pozostałe składniki  rewelacyjnie nawilżają skórę, więc nie ma potrzeby użycia balsamu po kąpieli. Podsumowując, oba płyny od marki Kneipp czynią każdą kąpiel ucztą dla wszystkich zmysłów. Zapach, piękny kolor wody ("Na dobranoc"-kolor niebieski, natomiast "Radosna chwila relaksu"- na czerwono), nawilżenie skóry i ogromna ilość piany to zestawienie idealne. Po ciężkim dniu wieczór z marką Kneipp będzie niezapomnianym przeżyciem :)

Serdecznie dziękuję marce za zaufanie i możliwość poznania obu produktów. Zapraszam do odwiedzenia strony internetowej marki: http://www.kneipp.pl/
Fanpage: https://www.facebook.com/pages/Kneipp-Polska/367997436698332

4 komentarze:

Dziękuję serdecznie za każdą aktywność na moim blogu.
Jestem wdzięczna za każde miłe słowo pozostawione dla mnie:)

Testuję z Drogerie Natura: Ostatni przegląd moich nowości marki KOBO Professional

Witajcie Kochani! Dzisiaj chciałabym pokazać Wam ostatnie 4 kosmetyki pochodzące z nowości marki KOBO Professional, jakie miałam przyjemno...