poniedziałek, 22 sierpnia 2016

Testuję dla Drogerie Marysieńka: Bezpieczne opalanie z kosmetykami Golden Sun.

Witajcie Kochani!

Sezon urlopowo-wakacyjny w pełni,więc nasza skóra wymaga odpowiedniej ochrony przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych. Przetestowałam dla Was emulsję do opalania oraz żel po opalaniu marki Golden Sun, które dotarły do mnie dzięki uprzejmości Drogerii Marysieńka. Co sądzę o tym duecie? Czytajcie dalej:)
Emulsja do opalania z olejkiem monoi SPF 15 zapewnia średnią ochronę naszej skórze. Jest ona wodoodporna, ale producent radzi stosować ją mniej więcej co dwie godziny oraz po wyjściu z wody. Zamknięta jest ona w tubce pojemności 150ml z zakrętką. Emulsja ma gęstą konsystencję, której formuła szybciutko wchłania się po kontakcie ze skórą.
 Ma dodatkowo przyjemny zapach, który pozostaje na ciele jeszcze chwilę po aplikacji. Jako osoba z bardzo jasną karnacją szukam produktów z dobrą ochroną przed oparzeniami. Marka Golden Sun zrobiła dobry krok, tworząc swoją emulsję z olejkiem monoi. Ciałko jest chronione w dobrym stopniu, a dodatkowo ładnie nawilżone.
Po ekspozycji na słońce polecam sięgnąć po Łagodząco-chłodzący żel po opalaniu.Dostajemy go, podobnie jak poprzednika, w tubce pojemności 150ml.
 Ma  świetną żelowatą,lekką  formułę, która ekspresowo wnika w skórę, pozostawiając ją nawilżoną i delikatnie pachnącą. Żel działa kojąco na wszelkie podrażnienia skóry niczym opatrunek regenerując ją. Polecam ten duet całym sercem. Jest on bardzo wydajny i w bardzo atrakcyjnej cenie.
Dziękuję serdecznie Drogeriom Marysieńka za możliwość poznania tego zgranego duetu :). Zapraszam do odwiedzenia fanpage Drogerii: https://www.facebook.com/DrogerieMarysienka

Oraz do drogerii internetowej: http://www.drogeriemarysienka.pl/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję serdecznie za każdą aktywność na moim blogu.
Jestem wdzięczna za każde miłe słowo pozostawione dla mnie:)

Testuję z Drogerie Natura: Ostatni przegląd moich nowości marki KOBO Professional

Witajcie Kochani! Dzisiaj chciałabym pokazać Wam ostatnie 4 kosmetyki pochodzące z nowości marki KOBO Professional, jakie miałam przyjemno...