środa, 24 czerwca 2015

Prezentujemy kolejną odsłonę Wydawnictwa AWM: Maszyny Budowlane & Naklej Baw się

Witajcie Kochani!

Dzisiaj po raz kolejny wraz z Fabisiem pokażemy Wam pozycje książkowe dla dzieci,które otrzymaliśmy od Wydawnictwa AWM.
A będą to: "Maszyny Budowlane" oraz "Naklej Baw się"

Zaczniemy od maszyn:

Maszyny budowlane

Opis książki
Czy walec ma koła? Co spycha spychacz?
Co to jest oś ciężarówki? Jakie maszyny budują drogi?
Wszystko o maszynach budowlanych i ciężarówkach. Dźwigi, walce, buldożery, koparki, spychacze oraz wywrotki i cysterny. A do tego  łamigłówki, puzzle, labirynty i zadania z naklejkami.
Około 180 naklejek w prezencie!

Pozycja do kupienia tutaj: http://www.awm.waw.pl/922,Maszyny-budowlane

NASZA OPINIA:

Już pewnie wiecie,że mój synek pasjonuje się w wszelakich maszynach, traktorach oraz wszystkich pojazdach,które mają cztery koła i silnik;) Takie życie mamy chłopca:) Ale cieszę się,że interesuje go to,co powinno zajmować niespełna trzylatka. Jeszcze zanim Fabiś otworzył książeczkę, było wiele ochów i achów już przy oglądaniu okładki. Jeszcze więcej szczęścia miałam,patrząc jak ogląda każdą ze stron w żółwim tempie. Każdy obrazek,każda maszyna musiała zostać skomentowana,koparki, buldożery i inne pojazdy wciągają synka każdego dnia.
 Jest to bardzo zajmująca czynność,ponieważ za każdym razem Fabiś odkleja kolejną porcję naklejek. Książka jest bardzo solidnie wykonana,okładka wykonana jest z grubszej tekturki. Mimo codziennych męczarni nadal jest w idealnym stanie.Barwne ilustracje oraz ciekawostki o maszynach sprawiają,że Fabiś bardzo chętnie słucha i zadaje pytanie,kiedy czegoś nie rozumie.
Oprócz naklejek,maluch do czynienia ma jeszcze z najróżniejszymi zadaniami i rebusami. Dla Fabisia są one jeszcze na trudne,ale może za jakiś czas będą już odpowiednie:)

Naklej, baw się gospodarstwo

 6 kolorowych stron i ponad 70 naklejek!
To wspaniała zabawa i skuteczna nauka!
Odpowiednio dobrane zadania sprawią, że poznawanie literek, cyferek, kolorów i kształtów stanie się dla przedszkolaka prawdziwą przygodą.Na wsi dużo się dzieje. Traktory orzą ziemię, kombajny zbierają zboże. Zwierzęta pasą się na łące. I Ty możesz wziąć udział w tej interesującej przygodzie.  Gwarantujemy, że poznasz wieś i pracę rolników! Rozwiązuj zagadki i naklejaj naklejki. Licz, układaj puzzle, uzupełniaj ciągi, wyszukuj różnice...

Pozycja do kupienia tutaj: http://www.awm.waw.pl/1000,Naklej--baw-sie-gospodarstwo

NASZA OPINIA:

 Fabiś potrafi liczyć już do trzynastu,a rozróżnianie cyfr wychodzi mu całkiem dobrze:) Ale co się dziwić trzylatkowi,nie wymagam od niego za dużo. Kiedy rozwiązuje się zagadki i nakleja poszczególne części maszyn rolniczych, dziecko uczy się spostrzegawczości, umiejętności właściwego naklejania w puste miejsce czy odnajdywania naklejek, które pasują do danej strony.
 Fabiś bardzo lubi malować,rysować, naklejać i kolorować,więc tego typu książeczki są naszymi stałymi bywalcami. Pozycja od Wydawnictwa AWM bardzo spodobała się zarówno mnie,jak i mojemu maluchowi.

Podsumowując, kolejny raz udowadniam i sobie i Wam,że Wydawnictwo AWM powinno zyskać ogromną popularność. W ofercie znajduje się tyle pozycji dla dzieci,że nie wiedziałabym,z czego skorzystać. Polecam serdecznie!!!:)

Serdecznie dziękuję Wydawnictwu AWM za zaufanie i możliwość przetestowania i zaprezentowania ww.pozycji.

Zachęcam do odwiedzenia strony internetowej Wydawnictwa:
http://www.awm.waw.pl/
Profilu na FB: https://www.facebook.com/pages/AWM/227509100628775
Oraz kanału na Youtube: https://www.youtube.com/user/AWMiAWM

3 komentarze:

  1. Mam maszyny budowlane i książeczka doskonała, a dla synka brawo, zdolniacha jak już do tylu umie liczyć :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Gdybym miała synka na pewno by się cieszył! :)

    Zapraszam do mnie na rozdanie i nowy post! :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdą aktywność na moim blogu.
Jestem wdzięczna za każde miłe słowo pozostawione dla mnie:)

Testuję z marką Souvre: Pierwszy przegląd kosmetyków z kolagenem naturalnym

Witajcie Kochani! Dzisiaj chciałabym pokazać Wam kilka kosmetyków z kolagenem naturalnym, jakie poznałam dzięki Pani Agnieszce, która jest...