piątek, 3 kwietnia 2015

Testuję z marką Ardor: Odświeżasz powietrza w sprayu, czyli jak otulić dom pięknym zapachem?

Witajcie Kochani!

W tym poście opowiem Wam o odświeżaczu, który bardzo pozytywnie mnie zaskoczył swoją trwałością i wydajnością. Miałam przyjemność poznać go dzięki uprzejmości marki Ardor.
(zdjęcie pochodzi ze strony producenta)

Zapach jaki otrzymałam to :
AMETHYST
Nuty zapachowe:
aromaty kwiatowe
aromaty drzewne
róża
brzoskwinia
drzewo sandałowe
mięta
Amethyst to kwiatowo-drzewny zapach - akcenty róży połączone z apetyczną brzoskwinią i nutą drewna sandałowego. Słodki, ale równocześnie intrygujący, wypełnia wnętrza, dając uczucie wyjątkowości. Zapas do odświeżaczy Amethyst to inspiracja zabrana wprost z natury. Żywe i odświeżające nuty cytryny, skórki pomarańczowej, ale także odrobiny relaksującej mięty i zielonej herbaty to połączenie energetyzujące i pasujące do każdego pomieszczenia.

MOJA OPINIA:

Odświeżacz mieści się w standardowej butelce przeznaczonej do umilenia przybywania w  każdym pomieszczeniu. Do naszej dyspozycji jest 250ml produktu, co wg producenta wystarcza na 60 dni lub 3.000 psiknięć, w zależności od częstotliwości używania. Zapach jest bardzo delikatny, ale jednocześnie świeży. Są tu zebrane najpiękniejsze nuty zapachowe z całego świata. Mój odświeżacz umieściłam w urządzeniu od marki Air Wick,ponieważ  przeznaczony jest do urządzeń Freshmatic.
 Nie było problemu z umieszczeniem go wewnątrz, ponieważ pasuje jak ulał. Może byś stosowany również jak tradycyjny odświeżacz powietrza. Zapach, jaki tworzy można stopniować, ale nawet po jednym psiknięciu jest rewelacyjny i bardzo trwały. Niesamowite jest to, że nuty są tak skomponowane, że produkt sprawdzi się w każdym pomieszczeniu w naszym domu. Kuchnia, sypialnia, jadalnia- wszędzie pasuje idealnie.

Serdecznie dziękuję marce Ardor za możliwość poznania odświeżacza w sprayu.
Zapraszam do odwiedzenia strony internetowej marki: http://ardorpolska.pl/index.html
Fanpage: https://www.facebook.com/pages/Ardor/315089595343449

4 komentarze:

Dziękuję serdecznie za każdą aktywność na moim blogu.
Jestem wdzięczna za każde miłe słowo pozostawione dla mnie:)

Testuję z Drogerie Natura: Ostatni przegląd moich nowości marki KOBO Professional

Witajcie Kochani! Dzisiaj chciałabym pokazać Wam ostatnie 4 kosmetyki pochodzące z nowości marki KOBO Professional, jakie miałam przyjemno...