czwartek, 30 kwietnia 2015

Prezentuję markę Biżuteria INFI NITI: Stylowy zegarek na kwiecistej bransolecie

Witajcie Kochani!

Chciałabym pokazać Wam śliczny zegarek, jaki mogę zaprezentować Wam dzięki uprzejmości Biżuterii INFI NITI.
Każda z nas,kobiet,ciągle za czymś goni,potrzebuje więc mieć przy sobie małe cudeńko,które zawsze będzie jej przypominać,która to godzina. W tym właśnie pomoże Wam ogromna kolekcja od Biżuterii INFI NITI.
Jest to przepiękny zegarek, który zdobi wiele rzeczy. Regulowana bransoleta utrzymana jest w kwiatowej kolorystyce. Piękne jej barwy dodają całości niesamowitego uroku. Złota koperta jest dość pokaźnych rozmiarów, wykonana bardzo solidnie i ze szczególną uwagą,nawet przy najmniejszych szczegółach.  Nowy zegarek ma wyciągniętą koronkę,która zabezpieczona jest plastikową zatyczką. Kiedy chcemy ustawić godzinę,zatyczkę wyciągamy, ustawiamy godzinę,a koronkę wciskamy.Uniemożliwia to zanieczyszczenie mechanizmu.
Zegarek nosiłam jako "przyrząd" do mierzenia czasu oraz ozdobę. Zawsze jest w zasięgu wzroku i nie musimy szukać telefonu w torebce. Wystarczy spojrzeć na rękę. Zegarek sam w sobie jest wspaniałym dodatkiem do stylizacji czy makijażu,a dodając przykładowo bransoletki tej samej marki,stworzymy całkiem pokaźną i przepięknie wyglądającą kolekcję. Z całego serca polecam zakup takiego cacuszka :)
Serdecznie dziękuję firmie Biżuteria INFI NITI za możliwość pokazania na moim blogu tak pięknego cudeńka.
A na koniec musiało być selfie ;)
Zapraszam do odwiedzenia fanpage firmy, gdzie znajdziecie ogromny wybór biżuterii: KLIK KLIK

1 komentarz:

  1. o masakra, ale śliczny :) Czegoś takiego właśnie szukam :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdą aktywność na moim blogu.
Jestem wdzięczna za każde miłe słowo pozostawione dla mnie:)

Testuję z marką Souvre: Pierwszy przegląd kosmetyków z kolagenem naturalnym

Witajcie Kochani! Dzisiaj chciałabym pokazać Wam kilka kosmetyków z kolagenem naturalnym, jakie poznałam dzięki Pani Agnieszce, która jest...