poniedziałek, 8 grudnia 2014

Prezentuję markę AKprint.pl : Fotokalendarz A3/A4 13 kartek

Witajcie Kochani!

Dzisiaj nieco inna opinia:) Chcę Wam zaprezentować kalendarz,jaki pojawił się u mnie dzięki współpracy z marką AKprint.pl.
Jest to Fotokalendarz A3/A4 13 kartek:

 Zastosowanych jest aż 13 zdjęć (12 miesięcy i okładka),które wybrałam z mojej biblioteczki fotograficznej. W większości są to zdjęcia Fabisia lub moje z sesji fotograficznej.  Kalendarz jest bardzo solidnie wykonany. Niesamowicie wysoka jakość zdjęć sprawiła,że każdy,kto zobaczył ten kalendarz, jest nim zachwycony.
 Zdjęcia nie są zamazane czy zbyt ucięte- po prostu wyglądają idealnie. Oprawę całości stanowi spiralny grzbiet,dzięki któremu możemy powiesić go na ścianie. Każda strona ma odpowiednią grubość. Zazwyczaj tego typu fotokalendarze są wykonane z bardzo cienkiego papieru,natomiast w przypadku marki AKprint.pl jest to rewelacyjne wykonanie.
Idealnym rozwiązaniem dla zabieganych osób jest zaznaczenie wszystkich świąt na każdej z kart miesięcznych. Wzór kalendarza możemy wybrać spośród wielu dostępnych w ofercie marki AKprint.pl. Moja wersja jest w odcieniach szarości w ozdobnymi wzorami oraz ornamentami.
Serdecznie polecam taką lub inną formę fotokalendarza jako prezent.
  Jest to w 100% spersonalizowana forma,więc zdjęcia dobieramy wg własnego uznania. Jestem pewna,że obdarowana osoba będzie zachwycona podobnie jak ja!

Serdecznie dziękuję marce AKprint.pl za możliwość poznania tak solidnego i rewelacyjnej jakości kalendarza.
Zapraszam do odwiedzenia strony internetowej AKprint.pl: http://www.akprint.pl/
Fanpage: https://www.facebook.com/AKprint.Poznan

9 komentarzy:

Dziękuję serdecznie za każdą aktywność na moim blogu.
Jestem wdzięczna za każde miłe słowo pozostawione dla mnie:)

Testuję z marką Souvre: Żel do mycia twarzy-kolagen naturalny, czyli cudo dla cery

Witajcie Kochani! Dzisiaj chciałabym podzielić się z Wami moją opinią o żelu do twarzy z kolagenem naturalnym marki Souvre , który miałam ...