Strony

środa, 31 grudnia 2014

Moje odkrycie: Kraina Słodkości,czyli miejsce,gdzie dzieje się magia

Witajcie Kochani!

Dzisiaj chcę Wam zaprezentować słodycze,jakie otrzymaliśmy od Kraina Słodkości.
 Zarówno ja,mój synek,jak i cała rodzinka uwielbiamy słodkości. Są osłodą życia i malutką ucieczką od rzeczywistości. Bardzo ucieszyłam się,kiedy udało mi się nawiązać współpracę z tą marką.
Sklepik znajduje się w Zielonej Górze, ok.55 km od mojego domu rodzinnego. Nie miałam dotąd okazji zawitać w progi tego magicznego sklepu,ale mam nadzieję,że niedługo i to małe marzenie się spełni:)

 O Krainie Słodkości

Witamy w naszej Krainie, pierwszej Manufakturze Słodyczy w woj. lubuskim!
Nasz sklep jest miejscem, gdzie każdy, kto kocha słodycze znajdzie coś dla siebie. Cukierki i żelki o różnych kształtach i smakach produkowane są w całości ręcznie według opracowanych przez nas receptur. Do ich produkcji stosujemy naturalne surowce. Na przykład do barwienia naszych słodyczy używamy naturalnych wyciągów z warzyw i owoców. Chcemy, aby smaki naszych słodyczy pozwoliły dorosłym klientom wrócić pamięcią do czasów, kiedy byli dziećmi, a naszym najmłodszym degustatorom pokazać jakimi słodyczami delektowali się ich dziadkowie. W naszej Manufakturze słodycze robimy RĘCZNIE, z sercem i pasją.

Od Krainy Słodkości otrzymaliśmy:
Cukierki mix smaków: http://krainaslodkosci.com.pl/cukierki/
Lizak toffi : http://krainaslodkosci.com.pl/lizaki/

MOJA OPINIA:

Już same zaglądanie na stronę internetową Krainy Słodkości sprawia,że serducho bije znacznie szybciej. Tyle kolorów,smaków i zapachów,które pojawiają się w głowie. Bardzo ucieszyłam się,kiedy przesyłeczka pojawiła się także u nas. Zarówno cukierki jak i lizak są pięknie zapakowane. Ich wygląd budzi wspomnienia z dzieciństwa.
  Po odwinięciu folii wydobywa się piękny,słodki zapach,który roznosi się po całym pomieszczeniu. Już sama myśl,że smakołyki robione są ręcznie,budzi jeszcze większy podziw oraz szacunek dla firmy. Widać gołym okiem ogromną dbałość o każdy,nawet najmniejszy szczegół w wyrobie i zapakowaniu słodyczy. Z pewnością mogą służyć jako prezent dla najbliższych. Poręczne opakowania sprawiają,że możemy mieć je zawsze przy sobie.
Pojawiło się uczucie żalu,kiedy cała rodzinka dopadła się do cukierków. Aż szkoda je zjeść,tak pięknie wyglądają i pachną:) Ale jak się oprzeć,kiedy one tak kuszą?
Cukierki bardzo,ale to bardzo smakowały każdemu z nas. Ich smak jest bardzo wyrazisty,nie czuć niczego oprócz dominującego smaku każdego z nich. Lizak toffi także jest wspaniały. Synek dopadł się do niego i powiedział "Mama! Jest pysny!" :) I jak tu odmówić maluchowi spróbowania takich cudeniek?
Wyroby od Krainy Słodkości są nie tylko rewelacyjnym pomysłem na prezent dla każdego miłośnika łakoci i łakomczuszka,ale także chwilą zapomnienia i relaksu. Każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Nawet diabetycy znajdą w nich ukojenie- dla nich powstała specjalna wersja słodzona stewią.
Jesteśmy bardzo,ale to bardzo zadowoleni z możliwości skosztowania tych pysznych smakołyków.
Serdecznie dziękujemy Krainie Słodkości za możliwość współpracy.

Zapraszam do odwiedzenia strony internetowej firmy: http://krainaslodkosci.com.pl/pl/
Słodycze zakupić możecie w sklepie stacjonarnym: ul. Żeromskiego 17 ,65-001 Zielona Góra
Lub przez sklep internetowy: KLIK
Fanpage Krainy Słodkości na FB: https://www.facebook.com/KrainaSlodkosciZG

7 komentarzy:

Dziękuję serdecznie za każdą aktywność na moim blogu.
Jestem wdzięczna za każde miłe słowo pozostawione dla mnie:)

Popularne posty