poniedziałek, 27 października 2014

Testujemy z Canpol Babies: Blogosfera- butelki antykolkowe szerokootworowe EasyStart

Witajcie Kochani!

Niedawno wspominałam Wam o blogosferze zorganizowanej przez markę Canpol Babies.
Udało nam się dostać do testowania trzech butelek z kolekcji EasyStart.
 Ale na początek informacje o samej marce Canpol:
Firma Canpol jest liderem polskiego rynku akcesoriów dla niemowląt. Od dwudziestu pięciu lat zaspokaja potrzeby najmłodszych i ich rodziców w ponad 50 krajach, dostarczając pełną gamę produktów w zakresie karmienia, opieki, pielęgnacji, zabawy i bezpieczeństwa.

Informacje o butelkach:

Antykolkowa butelka szerokootworowa EasyStart "Owoce" o pojemnościach 120ml,240ml oraz 300ml

  Nowa, przejrzysta butelka wykonana z najwyższej jakości polipropylenu. Jest trwała i bezpieczna - spełnia najwyższe normy jakości.
Zaprojektowana przy współpracy z doświadczonymi mamami, umożliwia karmienie naprzemienne bez ryzyka częstych kolek
 • Nowy zawór antykolkowy
 • Umożliwia bezproblemowe odpowietrzanie smoczka, zmniejszając ryzyko wystąpienia kolki
 • Kształt smoczka zbliżony do piersi mamy
 • Ułatwia łączenie karmienia piersią i butelką
 • Szeroki otwór i trwała, precyzyjna skala
 • Pozwalają na łatwe przygotowanie mleka
 • Nowa, najwyższa jakość surowca (PP)
 • Zapewnia przejrzystość, trwałość i bezpieczeństwo (BPA 0%) butelki
 Butelka jest kompatybilna z laktatorem ręcznym i manulanym EasyStart. Możliwość bezpośredniego odciągania pokarmu do butelki ułatwia bezpieczne karmienie dziecka, świeżo odciągniętym mlekiem mamy.

MOJA OPINIA:

Mimo iż Fabiś należy do "starszaków", cieszę się,że udało nam się dostać do blogosfery marki Canpol. Są to butelki antykolkowe,ale także idealne dla tych nieco większych brzdąców. Pojemności butelek do odpowiednio: 120ml ( wyposażona w antykolkowy smoczek silikonowy o przepływie wolnym 3-6m+) , 240ml (wyposażona w antykolkowy smoczek silikonowy o przepływie wolnym 3-6m+) oraz 300ml ( wyposażona w antykolkowy smoczek silikonowy o przepływie szybkim 12m+).
 Butelki są wykonane bardzo solidnie i z najwyższą starannością wspartą certyfikatami jakościowymi. Smoczki są bardzo miękkie i kształtem przypominają pierś mamy. Dlatego są tak pomocne przy odzwyczajaniu malucha od karmienia piersią,czy łączeniu z mlekiem modyfikowanym. Oprócz karmienia są rewelacyjne przy podawaniu wszelkiego rodzaju napojów. Butelki mają bardzo wyraźną i trwałą skalę,która w miarę upływu czasu nie ulega ścieraniu.
Szkoda,że synek jest już większy i nie pije już mleka modyfikowanego. Natomiast markę Canpol znamy od urodzenia Fabisia,kiedy stosowaliśmy podobne butelki. Od najmniejszych pojemnościowo do tych większych. Zestaw,który otrzymaliśmy do testów służy nam do podawania synkowi picia.
Zastosowałam jednak jeden test- kasza dla alergików,którą wcina mój synek, rozpuszczona w większym stopniu, bez problemu przechodziła przez dziurkę w smoczku. Synek odzwyczaił się od jedzenia z butelki,ale takie rozwiązanie bardzo mu się spodobało.
 Dodatkowo każda z butelek posiada dodatkowe wieczko,które może służyć jako pojemnik do przechowywania jedzenia. Nie mamy wtedy problemu ani obaw o wylanie.

Podsumowując, jesteśmy bardzo zadowoleni z zestawu. Rodzice maluszków,którzy szukają odpowiednich butelek antykolkowych powinni zaopatrzyć się właśnie w produkty marki Canpol Babies.

Serdecznie dziękujemy marce za zaufanie i możliwość uczestnictwa w Blogosferze:)
Produkty Canpol można spotkać w prawie każdej aptece czy też większych marketach. Tutaj znajdziecie listę sklepów z podziałem na województwa,gdzie można kupić asortyment Canpol: http://canpolbabies.com/pl/gdzie-kupic

2 komentarze:

 1. Mamy takie, są rewelacyjne, same zalety, zero wad :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj na przyszłość będę wiedziałą co wybierać dla maluszka ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdą aktywność na moim blogu.
Jestem wdzięczna za każde miłe słowo pozostawione dla mnie:)

Testuję z marką Souvre: Żel do mycia twarzy-kolagen naturalny, czyli cudo dla cery

Witajcie Kochani! Dzisiaj chciałabym podzielić się z Wami moją opinią o żelu do twarzy z kolagenem naturalnym marki Souvre , który miałam ...