sobota, 29 marca 2014

Wiosennie, zielono, słonecznie;)

Witajcie Kochani!

Ostatnio zaniedbałam posty o naszej codzienności:) Dzisiaj dostałam maila od pewnej osoby;) (dziękuję!!), gdzie usłyszałam,że muszę więcej pisać o nas i naszym życiu:) Dziękuję Ci za motywację i zapewniłeś mnie,że to,co piszę o nas także ma sens:) Tak więc znów będę pisać;)


Jak już wiecie jestem "słomianą" wdową;) Mąż za granicą,a my tu sobie z synkiem jesteśmy i tęsknimy za tą trzecią osóbką:)

Dzisiaj przepięknie na dworze! Pierwszy raz wyszłam z krótkim rękawkiem na dwór!:) Nie wiem,czy dobrze zrobiłam,ale mam nadzieję,że nic złego z tego nie wyniknie:)

Już byliśmy na dworze,teraz zbieramy się do drzemki:) Bo mama ma na 15.00 pierwsze spotkanie z kursu prawa jazdy! Jestem bardzo podekscytowana,ale należę do tych osobliwości,które wszystko chcą mieć dopięte na ostatni guzik i są bardzo niecierpliwe;) Ogólnie to muszę wszystko wiedzieć na 100%,nie lubię czekać w nieskończoność w podjęciu  jakiejś decyzji.

Uciekam,a Was zostawiam z ostatnim zdjęciem Fabisia,które bardzo mi się podoba:)PS. Jeśli macie do mnie jakieś pytanie,coś chcielibyście wiedzieć o mnie lub o czymkolwiek to piszcie śmiało w komentarzach lub w mailu:) Mail podany jest po prawej stronie,jak również kontakt do mnie na FB i fanpage mojego bloga na FB.

Miłego,słonecznego i wspaniałego dnia Wam wszystkim życzę:) <3

5 komentarzy:

Dziękuję serdecznie za każdą aktywność na moim blogu.
Jestem wdzięczna za każde miłe słowo pozostawione dla mnie:)

Testuję dla portalu Udziewczyn: Venita NATURALNY BALSAM DO UST z masłem shea

Witajcie Kochani! Dzisiaj chciałabym opowiedzieć Wam o bardzo skutecznym balsamie do ust, jaki otrzymałam do testu w ramach współpracy z ...